fbpx

«Платформа громад» представила кандидатів на місцеві вибори в Івано-Франківській області

Політика 18:19, 15.09, 2020

Сьогодні, 15 вересня, в Івано-Франківську на площі перед ОДА відбулася конференція обласної партійної організації політичної партії ВО «Платформа громад». 

Під час заходу відбулося висування кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів від партії на посади сільських, селищних, міських голів в межах Івано-Франківської області на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

За словами голови партії Олега Гончарука, команда «Платформи громад» бере участь у цих виборах не як сателіти чи філії інших політичних сил.

Голова Всеукраїнського об’єднання "Платформа громад" Олег Гончарук
Голова Всеукраїнського об’єднання “Платформа громад” Олег Гончарук

«Скоро рік, як ми створили унікальне явище – політичну партію з центром на Прикарпатті. Ми розуміємо, що сьогодні потрібні зміни, і ми готові впроваджувати їх в життя. Адже за кожним з вас стоїть унікальна історія успіху. Думка жителів краю має бути вирішальною у прийнятті будь-яких рішень на всіх рівнях. Спочатку нас було 15, сьогодні нас більше тисячі. Ми знаходимося в умовах серйозних політичних баталій, як молода політична сила, але в нашій команді є найкращі, найдосвідченіші люди, менеджери, фахівці і моральні авторитети. Для нас важливий кожен голос, адже за ним стоїть людина, яка повірила нам як лідерам, здатним робити зміни і нести відповідальність за свої дії. Я сьогодні разом з вами усвідомлюю, що вибори – це плинне, а життя продовжується, і ми будемо працювати, щоб воно було гідним і безпечним для кожного», – сказав Олег Гончарук.

Водночас, як зауважив депутат обласної ради, другий номер у списку «Платформи громад» Тарас Виноградник, якщо у нас буде сильна громада, то буде і сильна країна. А від партії йдуть справжні лідери, які можуть повести громади до успіху.  

Тарас Виноградник - кандидат від "Платформи громад"
Тарас Виноградник

«Головними пріоритетами у роботі мають бути фаховість, професіоналізм та ставлення до рідної землі. А в нашій команді багато професіоналів. Окрім того, чорно-червоні кольори на нашій емблемі – це кольори боротьби: за незалежність України, її силу, за те, щоб люди не виїжджали з нашої держави у пошуках легкого хліба та заробітків, а мали достойне життя на рідній землі», – каже Виноградник.

На засіданні представили 84 кандидатів до Івано-Франківської обласної ради та трьох кандидатів на голів ОТГ.

Список кандидатів у депутати до облради очолив голова партії Олег Гончарук. Також під час заходу озвучили прізвища кандидатів до обласної ради. Зокрема Тараса Виноградника, Галину Карп, Дмитра Дзвінчука, Мирослава Кріля, Інну Оробець та інших.

Дмитро Дзвінчук кандидат від "Платформи громад" до обласної ради
Дмитро Дзвінчук балотується від “Платформи громад” до Івано-Франківської обласної ради

Кандидатами на голів Брошнів-Осадської та Печеніжинської ОТГ стали чинні голови Назарій Іванів та Ігор Довірак, на голову Городенківської ОТГ – Богдан Кобилянський.

Також під час представлення кандидатів відбулося грандіозне фаєр-шоу від молоді.

конференція ВО "Платформа громад" в Івано-Франківську
Платформа громад висунула кандидатів на місцевих виборах

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: