fbpx

Президент Зеленський зізнався у порушенні закону

Політика 19:48, 07.07, 2020
НА ФОТО: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський особисто проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

Про це повідомив Офіс Президента.

Зазначається, що у 2019 році родина Володимира Зеленського отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) загальною сумою 5,1 млн грн та здійснила витрати на придбання ОВДП в сумі 5,2 млн грн.

Відповідно, вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів. Згідно із законодавством, Володимир Зеленський мав подати до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10 днів з часу купівлі та продажу ОВДП. Проте до реєстру не надходили такі повідомлення.

“Володимир Зеленський наголошує, що всі громадяни України рівні перед законом і готовий нести відповідальність за порушення відповідно до чинного законодавства”, – йдеться у повідомленні ОП.

У коментарях до повідомлення про це порушення на сторінці Зеленського у фейсбуці читачі негайно нагадали президенту його обіцянку піти з посади, щойно він порушить закони України.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: