"Прикарпаття" програло "ЛНЗ" у товариському матчі

Політика 14:53, 24.02, 2023

24 лютого “Прикарпаття” зіграло третій зимовий спаринг. Суперником іванофранківців став черкаський “ЛНЗ”, який завершує навчально-тренувальний збір у Винниках. Контрольний матч відбувся на штучному полі Академії футболу ФК “Рух”, повідомляє пресслужба МФК “Прикарпаття”.

Для обох команд це був заключний поєдинок на перших зборах. На початку зустрічі гості могли відкривати рахунок: після навісу Попчука з правого флангу Стаднік класно пробив головою, але Самойленко блискуче зреагував і перевів м’яча на кутовий. А через п’ять хвилин забили вже черкащани: спершу Герич парирував удар, на добивання Нехтія зреагували захисники, але дальному пострілу від Бойка ніхто не зміг завадити – 1:0.

На 28-й хвилині “Прикарпаття” створило ще один небезпечний момент, коли Француз виграв верхову боротьбу і головою скинув під удар Попчуку, але новачок іванофранківців з кількох метрів пробив над поперечиною. Другий тайм активніше розпочали гості, організувавши кілька непоганих моментів. Барчук навіть забив головою, однак з порушенням правил, тож арбітр скасував взяття воріт.

Згодом Тищенко з Синьогубом на швидкості класно зіграли в “стінку” один з одним, але змарнували стовідсоткову нагоду. На 63-й хвилині захисники збили Нехтія у штрафному, і Тищенко чітко реалізував пенальті – 2:0. Невдовзі “зелено-жовті” відповіли ударом у стійку, а на 79-й хвилині після небезпечної подачі з правого краю Солдат зрізав м’яч у власні ворота – 2:1.

Ghjnt мінімальною перевага “ЛНЗ” протрималася недовго – після навісу Тищенко виграв “другий поверх” і ударом головою оформив дубль – 3:1. Іванофранківці намагалися відігратися, створивши кілька моентів наприкінці. З ударами Стадніка і Рудюка впорався голкіпер, а Геник зі штрафного пробив вище воріт.