fbpx

Ще з однієї дільниці на 87 окрузі, де перемагав Шевченко, зникли бюлетені

Політика 20:02, 02.04, 2021

На дільниці №260536 (село Чорний Потік) виявили розбіжність бюлетенів за Олександра Шевченка. Члени ОВК нарахували 315 бюлетенів, в той час як на упаковці з бюлетенями вказано 431. Розбіжність – 116 бюлетенів.

Голова ДВК у коментарі ОПОРІ сказала, що причиною, з якої комісію відправили на повторний підрахунок, була відсутність прізвища голови ОВК на упаковці з бюлетенями, лише її підпис.

Наразі члени ОВК сперечаються і намагаються з’ясувати, хто з членів комісії відправив ДВК на перерахунок, а також говорять про необхідність викликати поліцію, інформує пресслужба ОПОРИ.

“Це вже третій випадок за день. Сумарно недорахували 116+100+47 = 263, і всі за Шевченка. На двох дільницях, де Вірастюк програвав, вибори визнали недійсними… На черзі третя. Зараз розрив між Вірастюком і Шевченком у 884 голоси. Пораховано 91,45%. За клонів Шевченка віддали 466. Як вам технологія клонування? Дає свої результати, коли розрив мінімальний”, – пише Рух “ЧЕСНО”.

Нагадаємо, Надвірнянська ОВК визнала недійсними вибори на дільниці № 261030, що знаходиться у селі Микуличин. Причина визнання виборів недійсними – проблема із заявами та голосуванням на дому. Крім того, пропала частина бюлетенів, а саме 100 бюлетенів за Шевченка. Після того ОВК визнала недійсними вибори на дільниці №261027, що у м. Яремче. На обох дільницях перемагав Шевченко.

Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на проміжних виборах до Верховної Ради у 87 виборчому окрузі.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: