fbpx

Шмигаль обіцяє до кінця жовтня призначити на Прикарпатті всіх голів РДА

Політика 19:55, 22.10, 2019

В інтерв’ю ТРК “РАІ” голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль розповів, як відбирають кандидатів на посади голів районних держадміністрацій та коли вже будуть відомі імена нових очільників РДА.

Нагадаємо, в серпні Шмигаль оголосив про початок прийому резюме кандидатів на посаду очільників усіх 14 райдержадміністрацій Прикарпаття. Бажання стати головами прикарпатських РДА висловили понад пів тисячі осіб.

Голова франківської ОДА Денис Шмигаль зазначив, що вперше в історії відбір на посади відбувається через проєкт команди президента LIFT, інформує “Галка”.

“Ми отримали близько пів тисячі резюме через цей інструмент. Він добрий, бо там фактично в електронному форматі проводилися тестування всіх кандидатів, які подали свої резюме й анкети. Ті, хто пройшли електронні тести (психологічні, на знання законодавства), мали телефонні інтерв’ю з експертами проєкту, далі були розмови зі мною. Через мене на співбесідах пройшли вже близько 60 людей. Далі – фінальні співбесіди з кадровою комісією в офісі президента. І на підставі усіх цих матеріалів, співбесід, аналізів приймається рішення. Тоді вже президенту на підпис подається розпорядження про призначення голови РДА”, – розповідає Шмигаль.

Голова франківської облдержадміністрації каже, що зараз ця робота – вже на фінішній прямій.

“Наразі ми вже практично на виході. Мені залишилося провести лише кілька співбесід, щоб заповнити певні ніші: у нас є 14 районів, значить, мають бути і 14 голів. Сподіваюся, до кінця жовтня президент підпише розпорядження про призначення всіх голів РДА”.

«Прозорі» наперстки: як зелені технократи дискредитують кадрові конкурси

Денис Шмигаль переконує, відбір є абсолютно незалежним і чесним.

“До відбору залучені спеціалісти з міжнародних кадрових агентств, які дбають про свою репутацію. Також зазначу, що ті люди, які пройшли всі тести та співбесіди, але не встигли дойти до пізніх етапів відбору, залишаються в кадровому резерві. І цей резерв – це добра основа для того, щоб підбирати людей в обласні чи районні адміністрації. Це хороша практика. Думаю, на багато посад ми будемо в майбутньому такі відбори проводити”, – додав очільник ОДА.

Нагадаємо, минулого місяця Зеленський звільнив усіх 14 голів РДА на Прикарпатті.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: