fbpx

Спорт проти тютюнопаління: команда "За майбутнє" популяризує здоровий спосіб життя

Політика 22:20, 22.08, 2020

22 та 23 серпня в Івано-Франківську триває Х Кубок ГО «Спільними зусиллями» з мініфутболу. В ювілейному турнірі беруть участь 27 команд.

Турнір, який організували представники команди «За майбутнє», вже став традиційним для Івано-Франківська. Організатори турніру розповідають, що так популяризують та об’єднують мешканців Івано-Франківська навколо здорового способу  життя.

Спорт проти тютюнопаління: команда "За майбутнє" популяризує здоровий спосіб життя 1

«Цей турнір проводиться з метою популяризації здорового способу життя, оскільки він відбувається під гаслом «Спорт проти тютюнопаління». Впевнений у тому, що тільки сильна та здорова молодь може формувати заможне майбутнє нашої країни та Івано-Франківська», – розповідає представник команди «За майбутнє» Віталій Мерінов.

Спорт проти тютюнопаління: команда "За майбутнє" популяризує здоровий спосіб життя 2

«За цим турніром я вже спостерігаю кілька років, з кожним роком кількість команд збільшується, постійно приходять зовсім юні спортсмени, і це тішить, що в Івано-Франківську розвивається спорт. Недавно наш «Ураган» став чемпіоном, і сподіваємось, що серед цих спортсменів також є майбутні чемпіони  України», – говорить представник команди «За майбутнє» Едвард Смолинський.

Спорт проти тютюнопаління: команда "За майбутнє" популяризує здоровий спосіб життя 3

Пограти у футбол разом зі своїми друзями прийшов нігерієць Діамант Ранді: «Це хороший турнір. Я з Нігерії, і для нас футбол – це національний вид спорту. А тому, коли почули про цей турнір, то одразу вирішили взяти участь. Тут є багато наших друзів, а тому хочемо зустрітися з ними на полі».

Спорт проти тютюнопаління: команда "За майбутнє" популяризує здоровий спосіб життя 4

У турнірі беруть участь як аматори, так і ті, хто має професійний досвід. Всі в один голос кажуть: такі змагання – це ще одна можливість вийти на поле пограти у футбол та з’ясувати, хто кращий.

«Це корисно для молоді, бо зараз не так багато турнірів, де можна пограти і побачити, що ти можеш. Тому вирішили перевірити себе і набути нового спортивного досвіду», – говорить учасник турніру Андрій Харун.

Спорт проти тютюнопаління: команда "За майбутнє" популяризує здоровий спосіб життя 5

«Не знаємо, скільки ще продовжуватиметься карантин, а тому коли є можливість, то потрібно виходити на поле і грати. Особливо це стосується тих, хто хоче бути професійним футболістом, треба постійно грати та тренуватись», – каже Ігор з команди  «Паркова алея».

Спорт проти тютюнопаління: команда "За майбутнє" популяризує здоровий спосіб життя 6

Фінальні матчі відбудуться 23 серпня.

Організатори запрошують усіх приходити та вболівати за команди на поле Коледжу фізичного виховання за адресою: вулиця Гетьмана Мазепи 142, А.

Промо

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: