fbpx

СТЕК боргує "Нафтогаз України" майже 75 млн грн – розпочато процедуру банкрутства

Політика 17:25, 04.02, 2020

Господарський суд Івано-Франківської області відкрив провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Станіславська теплоенергетична компанія”. Одночасно ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника та ввів процедуру розпорядження майном товариства.

Суд встановив, що ТОВ “Станіславська теплоенергетична компанія” зареєстровано у місті Івано-Франківськ як юридична особа, вид діяльності – постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря.

Заявником-боржником надано ряд документів, з яких вбачається, що боржник є збитковим підприємством, інформує пресслужба суду.

«ТОВ “Станіславська теплоенергетична компанія” не врахувало витрати на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, що спричинило невідповідність встановлених тарифів реальним витратам. Одним із факторів, який вплинув на неплатоспроможність боржника, є невідшкодування тарифом на теплову енергію в теплових межах (обсягу теплової енергії, що втрачається під час її транспортування споживачам тепловими мережами)», – йдеться  в повідомленні.

Попереднє засідання суду призначено на 12 лютого.

Також суд розгляне позов НАК “Нафтогаз України” з вимогами до СТЕКу про повернення 74,7 млн грн боргу. Засідання призначене на 19 лютого.

Нагадаємо, «Станіславська теплоенергетична компанія» заснована 5 квітня 2012 року. СТЕК визначено виконавцем послуг з централізованого опалення та підігріву води для населення, яке обслуговується від котельні на вулиці Індустріальній, 34.

Споживачами «Станіславської теплоенергетичної компанії» є майже 200 житлових будинків, 6 шкіл, 8 дитячих садочків, 5 вищих навчальних закладів, 10 навчальних закладів (спортивні та музичні школи, училища, коледжі, гімназії та ліцеї), 12 закладів охорони здоров’я та 10 закладів культури та державних установ.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: