fbpx

У Франківську на вулиці Панаса Мирного запроваджують односторонній рух. СХЕМА

Політика 16:35, 28.02, 2023

На вулиці Панаса Мирного у Франківську буде запроваджено односторонній рух. Знаки змінять цього тижня.

Проїзд вулицею можна буде здійснювати лише від перехрестя вулиць Тичини – Любомира Гузара в сторону Північного бульвару. Про це повідомив заступник міського голови Франківська Михайло Смушак.

У Франківську на вулиці Панаса Мирного запроваджують односторонній рух. СХЕМА 1

Запарковані автомобілі на вулиці Панаса Мирного постійно створювали проблеми для двостороннього роз’їзду автомобілів. А враховуючи, що ця вулиця з однієї сторони примикає до вулиці Тичини, на якій розташована чимала кількість закладів сервісу і торгівлі, а з іншої – до нового бізнес-центру міста, який активно розвивається, то очевидно, що боротись із запаркованим автомобілями не варто, а навпаки – влаштування одностороннього руху дасть можливість використати вивільнений простір для створення чималої кількості нових потрібних паркувальних місць, пояснює Смушак.

За його словами, напрямок руху по вулиці Панаса Мирного буде зворотним до напрямку по вулиці Тичини.

“Це типове рішення одностороннього руху у реверсному напрямку на двох паралельних вулицях. Фактично матимемо мале коло, по якому можна буде швидко об‘їхати цей квартал”, – аргументує зміни Смушак.

Зміни в організації дорожнього руху погоджені в управлінні патрульної поліції, додав він. Усі необхідні дорожні знаки з організації одностороннього руху по вулиці Панаса Мирного будуть встановлені вже цього тижня.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: