fbpx

У списках 300 військових: у жовтні відбудеться третя місія американських хірургів до Франківська

Політика 15:59, 03.04, 2023

Приїзд американських та канадійських лікарів до Франківська й складні реконструктивні операції, виконані впродовж тижня на базі Обласної клінічної лікарні, стали можливими завдяки благодійному фонду «Razom for Ukraine» та фінансовій допомозі громадян США.

У списках 300 військових: у жовтні відбудеться третя місія американських хірургів до Франківська 1

За словами волонтерки фонду та координаторки цього міжнародного проєкту Юлії О’Конелл, ця місія обійшлася майже у 40 тисяч американських доларів, інформують в ОКЛ.

Більшу частину коштів спрямували на медичні препарати та обладнання, необхідні для операцій. Допомогу американських та канадських фахівців оцінити не беруться. Їхній досвід нині є безцінним.

У списках 300 військових: у жовтні відбудеться третя місія американських хірургів до Франківська 2

«Ми лише переходимо до підсумків цієї місії, а в наших списках уже 300 військових, які очікують на такі ж складні реконструктивні операції. І це лише ті, яким вдалося дізнатися про таку можливість. Уже відтепер маємо планувати, як діяти далі», — зазначила організаторка проєкту, отоларингологиня обласної клінічної лікарні, голова Української ендоскопічної асоціації голови та шиї Наталія Комашко.

За її словами, наразі в ОКЛ мають організувати післяопераційний догляд 35 пацієнтів, прооперованих під час поточної другої місії, адже цей етап також є дуже важливим.

“А далі перейдемо до підготовки третьої місії з нашими американськими колегами. Радіємо, що маємо довіру з їхнього боку. І дуже цінуємо те, що вони й надалі працюватимуть з нами”, – каже Комашко.

За словами координаторки «Razom for Ukraine», третю місію запланували вже на жовтень.

У списках 300 військових: у жовтні відбудеться третя місія американських хірургів до Франківська 3
Наталія Комашко

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: