fbpx

Віктор Синишин став секретарем Івано-Франківської міськради

Політика 14:09, 16.08, 2019

Нового секретаря Івано-Франківської міської ради депутати обрали таємним голосуванням на позачерговій сесії. Ним став Віктор Синишин.

По завершенні 28 сесії міськради депутати несподівано зібралися на позачергову сесію, на якій вирішували, хто займе місце Оксани Савчук у складі виконавчого комітету та стане новим секретарем міської ради. 

“Зважаючи на обставини, що Оксана Василівна іде у Верховну Раду, я вирішив скликати позачергову сесію міської ради”, – пояснив міський голова Руслан Марцінків.

На початку засідання Савчук подякувала всім за роботу:

“Щиро вітаю всіх. У 2010 році я вперше стала депутатом міської ради. Мене переповнювало хвилювання і відчуття страху за рішення, які ми приймали. Рішення були інколи прості, інколи складні, інколи суперечливі. Мешканці доручили мені місію представляти громаду у Верховній Раді. Я не шкодую про жоден день на посаді секретаря міської ради”.

Їй вручили букет. Депутати в залі встали з місць та провели екссекретаря оваціями. 

Далі розпочалося таємне голосування за питання “Про припинення повноважень секретаря Івано-Франківської міської ради”. 

Марцінків висунув пропозицію обрати секретарем міськради Віктора Синишина.

“Як колега-депутат Віктор Синишин є тою людиною, яка продовжить добрі наші напрацювання. Комунікабельний, освічений, має досвід керування людьми”, – дала рекомендацію Савчук.

Депутати одноголосно підтримали кандидатуру Віктора Синишина на посаду секретаря міської ради. 

Віктор Синишин став секретарем Івано-Франківської міськради 1

Зазначимо, депутат Івано-Франківської міської ради від “Свободи” Віктор Синишин у 2016 році очолив КП “Міськсвітло”. До цього працював інженером у КП “Єдиний розрахунковий центр”, зараз МІУК. Також, як писав КУРС, Синишин був співзасновником ТОВ “Станіслав-ІВ”, яке отримувало підряди “ЄРЦ”, а потім – у “МІУК”. Як представник ЄРЦ, Синишин підписував акти виконаних робіт для власної ж фірми. Одразу після того, як КУРС оприлюднив цю інформацію, Синишин вийшов із засновників ТОВ “Станіслав-ІВ”.

З цього приводу обвинувачувався у корупційному правопорушенні і був визнаний судом винним, однак був звільнений від відповідальності у зв’язку із закінченням терміну притягнення. 

Як писав КУРС, секретар Івано-Франківської міської ради, членкиня партії «Свобода» Оксана Савчук впевнено перемогла на дострокових виборах до ВРУ у 83-му окрузі.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: