fbpx

В ОДА приїхала делегація з Богородчан - вимагають приєднання до Франківського району

Політика 10:27, 02.06, 2020

Кількадесят мешканців Богородчанського району зранку приїхали до Івано-Франківської ОДА з вимогою приєднати Богородчанський район до Франківського, а не Надвірнянського.

За планом нового адмінтерустрою субрегіонального рівня в Івано-Франківській області замість 16 районів мають утворити 5: Івано-Франківський, Калуський, Надвірнянський, Коломийський та Косівський.

Згідно з планом Богородчанський район має увійти до складу Надвірнянського. Це не подобається частині мешканців Богородчанщини, які хочуть приєднання до Франківського району.

Громаду Богродчанського району на пікеті в ОДА представляють депутати обласної ради Марія Рудик і Святослав Никорович, голова Богородчанської райради Михайло Головчук, голова Старобогородчанської ОТГ Ярослав Заремба, голова Старуні Іван Мосюк та ін.

В ОДА приїхала делегація з Богородчан - вимагають приєднання до Франківського району 1

Спілкувалися з делегацією заступники голови ОДА Світлана Онищук і Валерій Крецул.

В ОДА приїхала делегація з Богородчан - вимагають приєднання до Франківського району 2

Головчук зазначив, що завтра сесія Богородчанської райради прийме звернення про приєднання до Івано-Франківського району.

Святослав Никорович додав, що якщо їхні вимоги сьогодні не почують, то завтра під ОДА приїде не 30 людей, а 300-400 і не пустять чиновників у їхні кабінети.

Після півгодинної дискусії заступниця голови ОДА Світлана Онищук сказала, що адміністрація почула вимогу мешканців. Вона пообіцяла провести додаткові консультації з міністерством. Про результат одразу ж повідомлять пікетувальників.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: