fbpx

Віктор Вінтоняк балотується до Верховної Ради в Івано-Франківську

Політика 15:15, 19.06, 2019

Керівник Агенції регіонального розвитку Івано-Франківської області Віктор Вінтоняк йде на вибори до ВРУ по 83-му округу з центром в Івано-Франківську як самовисуванець.

НА ФОТО: На презентації фільму "Малевич". Фото зі сторінки Віктора Вінтоняка у facebook

Як стало відомо КУРСу, вже сьогодні Віктор Вінтоняк подає документи в ЦВК для реєстрації кандидатом в народні депутати України по 83-му виборчому округу.

Віктор Вінтоняк очолює Агенцію регіонального розвитку з листопада 2017 року. Також працює директором ТОВ «Фінансова компанія «ДЕКРА» з часу створення компанії в 1997 році.

Віктор Вінтоняк В Американській торговій палаті в Україні. Фото зі сторінки Віктора Вінтоняка у facebook

Вінтоняк – позапартійний, не працював на посадах у владі й не обирався депутатом. У 2014-му році балотувався до ВРУ в 83-му окрузі, але не пройшов.

У Франківську Вінтоняк відомий передовсім гуманітарними проєктами й громадськими ініціативами.

З 2002-го року до сьогодні Віктор Вінтоняк є співорганізатором Міжнародного фестивалю «Свято ковалів». З 2009-го року і досі – організатор Фестивалю української фантастики «Карпатська Мантикора», який проходить в Івано-Франківську. Підтримує як меценат два видавничі проєкти – «Вавилонську бібліотеку» і «Мантикору».

Вінтоняк – президент Івано-Франківської обласної Федерації веслування і віцепрезидент Федерації каное України. Впродовж багатьох років підтримує міський веслувальний клуб «Альбатрос», вихованці якого тренуються на міському озері.

У Вінтоняка три вищих освіти: інженер з автоматизації (Івано-Франківський інститут нафти і газу), фінансовий менеджер (Київський інститут інвестиційного менеджменту), юрист (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Як повідомляв КУРС, у 83-му окрузі до ВРУ балотуються Оксана Савчук (“Свобода”), Олександр Шевченко (самовисування), Іван Гарасимко (“Самопоміч”), Галина Баранкевич (“Голос”), Олексій Петечел (“Європейська солідарність”). Від “Слуги народу”, ймовірно, в Івано-Франківську піде юрист Олександр Богачов.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: