fbpx

Володимир В’ятрович очолив список "Європейської Солідарності" до Івано-Франківської облради

Політика 20:15, 19.09, 2020

Народний депутат від «Європейської Солідарності» Володимир В’ятрович балотуватиметься до Івано-Франківської обласної ради. Про це він повідомив сьогодні під час конференції Івано-Франківської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

«Вже кілька місяців я маю честь очолювати територіальну організацію «Європейської Солідарності» тут, на Прикарпатті. Тому я вирішив очолити список нашої політичної партії до обласної ради. Моє завдання полягає у формуванні монолітної та потужної команди, фракції, за яку буду нести персональну відповідальність. Я роблю це не заради того, щоб зайняти якесь ще одне крісло, а заради впевненості виборців у моїй політичній відповідальності за наш спільний результат», – сказав Володимир В’ятрович.

Він зазначив, що Україна чітко визначила стратегічну мету української держави – членство у ЄС і НАТО. І “Європейська Солідарність” послідовно її відстоює.

«Сьогодні ми захищаємо європейський вибір українців, відстоюючи ті ключові політичні здобутки, які ми отримали після Майдану 2014 року. Серед тих здобутків одна з найуспішніших реформ, яка була запущена нашою командою, – реформа децентралізації. Сьогодні ми маємо захистити децентралізацію та інші реформи, що наближають нас до Європи, зробити їх незворотними. Це наша мета як політичної сили. Саме для цього «Європейська Солідарність» іде на місцеві вибори», – сказав В’ятрович.

Володимир В’ятрович очолив список "Європейської Солідарності" до Івано-Франківської облради 1

«Я журналіст, працювала на 3-й студії, 5-му каналі. Але у 2014 році не змогла залишатися у своїй професії, все кинула і поїхала на Схід. Спершу на рік. Потім ще. Служила в «Азові». Повернулася до рідного міста з відчуттям того, що нарешті зробила в житті щось дуже важливе. І у наступні кілька років здавалося, що все рухається так, як треба. Держава міцніє, житті нехай поволі, але стає кращим. На жаль, сталося те, що сталося. І я відчуваю те, що називається словом реванш. І мені знову здається, що не можна залишатися байдужим, коли зелена влада крок за кроком здає Україну. Я йду в депутати, аби вже так захистити мій рідний край. І наша команда – найкраща. Це наша маленька армія. І ми переможемо», – виступила ветеранка АТО, журналістка Наталія Коцкович, яка також балотується в обласну раду від “ЄС”.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: