fbpx

Володимир В'ятрович: процес «відзеленення» України маємо почати з Франківщини

Політика 12:55, 10.06, 2020

Сьогодні Володимира В’ятровича представили керівником Івано-Франківської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

Повноваження голови Івано-Франківської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Володимиру В’ятровичу передав депутат обласної ради Остап Дзеса.

«Партія пройшла серйозний шлях з 2014 року до сьогодні. Ми пройшли президентські вибори, парламентські вибори. Ми ніде не закриті, ми ніде не розбіглися, а навпаки – розбудовуємося. Ми жива партія і хочемо рухатися далі. Я із задоволенням передаю свої повноваження такій особистості, як Володимир В’ятрович. Дякую, пане Володимире, що ви погодилися», – сказав Остап Дзеса, екскерівник Івано-Франківської обласної організації «Європейської Солідарності».

Володимир В’ятрович сказав, що для нього честь очолити територіальну організацію «Європейської Солідарності» саме на Івано-Франківщині.

«Франківщина – легендарний край для мене як для дослідника повстанського руху 40 – 50-х років. Через це я маю впевненість, що і зараз, коли Україна під загрозою проросійського реваншу, саме Франківщина може і має стати тим краєм, який буде рятувати країну. Вірю, що з Франківщини будуть іти ті хвилі, які сприятимуть національному відродженню України», – сказав В’ятрович.

В’ятрович зазначив, що “Європейська Солідарність” поступово стає флагманом у національно-демократичному таборі, навколо якого єднаються прихильники збереження української ідентичності і збереження євроатлантичного курсу України.

«На жаль, одне і друге зараз під загрозою не лише через тиск Росії, але й через недолугі кроки теперішньої влади. Через це ми маємо набирати розгону, потенціал на Франківщині величезний. Місцеві вибори мають стати початком відвоювання українцями своєї України. Можна навіть сказати, процесом «відзеленення» України, який має початися звідси, з Галичини, з Франківщини. Кожен додатковий день перебування Зеленського і його команди при владі – це небезпека для України. Це небезпека розвалу державних інституцій, це небезпека розвороту в бік Росії», – сказав Володимир В’ятрович.

На Івано-Франківщині Володимир В’ятрович займатиметься розбудовою партійного осередку і підготовкою до місцевих виборів. У планах на найближчі тижні відвідати усі райцентри Прикарпаття.

5 червня Центральна рада партії «Європейська Солідарність» підтримала призначення народного депутата Володимира В’ятровича головою Івано-Франківської територіальної організації партії.

Володимир В’ятрович (43 роки) – український вчений-історик, публіцист, дослідник історії визвольного руху, громадський і політичний діяч. Кандидат історичних наук.

 В’ятрович працював редактором наукового збірника “Український визвольний рух” 2003 – 2008, директором Архіву Служби безпеки України 2008-2010, головою Українського інституту національної пам’яті 2014-2019. З листопада 2019 року — народний депутат України від партії “Європейська Солідарність”, з червня 2020 голова Івано-Франківської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: