fbpx

"Я ж не лох якийсь": Зеленський у Золотому нахамив атовцям

Політика 17:13, 26.10, 2019

Президент України Володимир Зеленський приїхав у с. Золоте-4, де добровольці та ветерани виступають проти відведення українських військ.

Зеленський зажадав, щоби учасники акції у Золотому прибрали зброю, однак добровольці та ветерани заявили, що не збираються відступати, пише УП. І попросили зустрічі президента з учасниками акції “Ні капітуляції!”.

Під час діалогу з чоловіком у військовій формі на ім’я Денис на питання, чи зустрінеться Зеленський з ветеранами щодо акцій “Ні капітуляції”, які відбулися по всій Україні, президент заявив, що учасники мають “відвести зброю”. 

“Я прийшов тобі сказав, ви зброю відведіть. Ти мені переводиш стрілки. Ти мені взагалі не можеш ніякі ультиматуми озвучувати”, – заявив Зеленський.

На репліку Дениса, що “люди передали президенту інформацію про акції протесту в Україні” та про бажання учасників зустрітися з ним, Зеленський відповів: “Хто мені передав? В Україні вчора пройшов дощ, ось що мені передали”.

Денис пояснив, що ветерани передали очільнику Миколаївської області листа з вимогою зустрічі з президентом.

“Він мені передав, я прочитаю. Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я тобі прийшов і сказав – зброю прибери. А ти мене не переводь на акції. Я хотів побачити в очах розуміння. А побачив хлопця, який вирішив, що перед ним якийсь лопух стоїть і переводить мене на іншу тему”, – сказав Зеленський.

"Я президент этой страны, мне 42-й год, я ж не лох"Запитали в президента, чи зустрінеться він з ветеранами, щоб проговорити наші акції по всій країні з вимогою «Ні. Капітуляції». Отримали хамську відповідь.#Золоте #ні_капітуляціїОстанній блок-пост 👊🏻

Опубліковано Sashulya Lisova Субота, 26 жовтня 2019 р.

Специфічний тон президента і головнокомандувача, перехід на “ти” в розмові з ветераном і сама манера розмови, яку називають “базар”, викликала бурхливу реакцію в мережі. 

“Хам приїхав в Золоте і каже атовцям, що вони ніхто. А раніше казав, що всі Президенти. Огидно”, – прокоментував відео блогер, керівник благодійної організації “Фонд “Мир і Ко” Мирослав Гай. 

“Ну, звісно, не лох. У лохів вілл на 15 кімнат в Італії немає. А те, що на мурці спілкується, ну то, може, у них так в КВН прийнято було. Зайдуть в гримерку з Юзиком і давай качати, хто з ким шкуру тре, хто кому на общак платить і хто кому лох”, – відреагував блогер Кирил Данільченко. 

"Я ж не лох якийсь": Зеленський у Золотому нахамив атовцям 1

“Ніяк не можу звикнути, що президент – бидло…” – пише економічний експерт, блогер Сергій Марченко.

“Як же принизливо бути підданим бидла! Щодня бачити мавп’ячі кривляння мого головнокомандувача. Не до місця бажання жартувати там, де люди лиють кров. Чути від нього, що він президент України, а не лох. І це постійне тикання. Всім. І ну і тикав би Путіну чи Коломойському. Ні. До них на “ви” і пошепки. Тикає простим людям з висоти свого президентства. Сьогодні уркою мурчав на солдата в Золотому: ты шо, ты чего, ты думаешь, что говоришь?! Стоїть один воїн без зброї, а навпроти – президент-бидло зі взводом автоматчиків. Офігенно рівноправна бесіда для переходу на ти з воїном. Я, правда, не розумію освічених людей, які толерують таке тотальне бидлячество від першої особи країни”, – висловився Марченко. 

"Я ж не лох якийсь": Зеленський у Золотому нахамив атовцям 2

“І ше про базар. Після базару Зеленського з добровольцем, центральною фразою якого став афоризм президента “Я ж не лох”, вирішив, нарешті, прогуглити, в яких криворізьких єбєнях розташований, собствєнно, квартал №95. Ну… В таких, центральних, за криворізькими мірками, єбєнях, короче. Типу мажорний район з панельками, я так поняв. І там ще проспект Миру пересікається з вулицею Героїв АТО”, – запропонував спробувати зрозуміти Зеленського журналіст Юрій Присяжнюк.

"Я ж не лох якийсь": Зеленський у Золотому нахамив атовцям 3

На загал мережа відреагувала флешмобом “Я тобі не ти!”, що його з рамкою запустив Процишин офіційний.

"Я ж не лох якийсь": Зеленський у Золотому нахамив атовцям 4

Натомість інший ракурс події побачив політолог Вадим Денисенко. Він вважає, що Зеленський переграв добробатів у Золотому:

Розмова в стилі 90-х не передбачає, що хтось, особливо той, хто нападає, говорить зі своїм співрозмовником на «Ви». Це була перша і далеко не остання помилка добробатів.

В Золотому Зеленський виглядав як крутий пацан, який не засцяв вийти до людей зі зброєю. Правда, йому протистояв невідомо хто. Жоден із лідерів того самого “Азова” не брав участі в розмові. Чому? Це одне з найцікавіших запитань. Може бути, що не знали, а може бути і щось інше.

Що добився Зеленський? Він показав, що він не боїться виходити на люди, показав, що він за мир, і головне – він уникнув розмови по суті, в якій він мав всі шанси програти. Натомість він отримав розмову ні про що, де не було задано жодного конкретного питання.

Його не запитали, чому він впевнений, що зможе вмовити на щось Путіна, якщо досі ніхто не міг цього зробити. Його не запитали, чого в бюджеті-2020 нема збільшення зарплат військовим. Його не запитали, чому Укроборонпром де-факто припинив випуск нової бронетехніки і фактично призупенено ряд інших програм (компанія може недовикористати більше 5 млрд, які мали б іти на нову зброю і ремонт старої). І таких чому може бути ще штук десять.

Ця розмова, насправді, різко понизила статус акції «Ні капітуляції», бо всі будуть бачити картинку і мало хто вникатиме в слова.

Це не значить, що ті, хто є ініціаторами акції «Ні капітуляції», змінять свою точку зору. Ця історія вплине на тих, хто сумнівався. І цей бій проти капітуляції – програно.

Зараз ситуація складається так, що команда Зе пробує грати в гру про хороших українців, які за мир, і поганих ворогів плану примирення. І наступні тижні стануть критичними в цьому питанні.

Також можна сказати чітко, що всі наступні зустрічі, якщо вони будуть, матимуть значно вищий градус, і ми маємо всі шанси перейти в більш складну фазу протистояння.

А тим часом ніхто взагалі не говорить, що наші втрати на фронті вперше за багато років більші, ніж у бойовиків. Але про це ми не говоримо, бо ми обговорюємо хамство Президента, таке миле багатьом українцям”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: