fbpx

Як виглядає національний мультипредметний тест: у МОН показали демонстраційний варіант

Політика 17:30, 26.04, 2022

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

“Демонстраційний тест можна завантажити у форматі pdf. Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, окрім завдань, можна побачити правильні відповіді, що дає можливість одразу перевірити себе. В УЦОЯО наголошують, що під час виконання завдань з математики можна користуватися довідковими матеріалами.

Також найближчим часом з’явиться можливість попрактикуватися в онлайн-версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Повідомляється, що цей варіант допоможе відчути атмосферу тестування, потренуватися виконувати завдання в онлайн-режимі, навчитися розподіляти час на виконання 60 завдань з трьох навчальних предметів. Після завершення роботи над тестом також буде можливість отримати результати тестування.

Нагадаємо, для вступу до закладів вищої освіти у 2022 році необхідно скласти спрощений аналог ЗНО – національний мультипредметний тест (НМТ), який побудований з трьох блоків завдань: з мовних тем з української мови, всіх тем з алгебри та геометрії, а також завдань з історії України, які були складниками ДПА.

Читайте: Вступна кампанія в умовах війни: що потрібно знати

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: