fbpx

Як змінюється нерухомість і що обирає покупець. Попит і тенденції

Політика 16:57, 22.12, 2021

Якість житлового комплексу, надійність інвестицій та комфорт життя стають визначальним фактором вибору нової квартири. Івано-франківські об’єкти, зокрема Промприлад.Реновація та Hydropark Deluxe, стають найкращими прикладами будівництва в Україні, а місто відзначають у рейтингах комфортності та ефективності інвестицій в новобудови.

На ринку нерухомості, на думку експертів, зараз домінують кілька трендів – ріст попиту на житло загалом, якість житлових комплексів, комфорт і очікувана окупність інвестицій у власну нерухомість. Актуальні ці тренди і для Івано-Франківська: місто і його новобудови нещодавно відзначили в кількох загальноукраїнських рейтингах.

Івано-Франківськ цього року посів друге місце в рейтингу найкомфортніших міст України від видання «Фокус», перше місце в рейтингу дохідності інвестицій в нові квартири, сформованого сайтом «Енциклопедія Новобудов», а проєкт реновації промислового простору Промприлад Реновація і житловий комплекс Hydropark Deluxe від компанії «Вертикаль» cтали лауретами престижної загальноукраїнської премії IBUILD. HydroPark DeLuxe в рамках цього конкурсу було визнано найкращим регіональним комплексом преміумкласу.

«Спостерігаємо поступову, але досить чітку динаміку зміни запитів клієнтів. Пройшло кілька етапів «дорослішання» покупців: років десять тому хотіли купити будь-яку нову квартиру, десь з 2014–15 року покупці навчилися вивчати законність будівництва і безпечність угод, зараз почався етап вибору кращого – якість квартири, житлового комплексу в цілому і життя стають пріоритетом», – говорить Денис Шульга, портал нерухомості «Енциклопедія Новобудов».

Підтверджують такі тенденції і девелопери. Зокрема в компанії «Вертикаль», яка, окрім ЖК Hydropark Deluxe,  веде будівництво ще кількох успішних житлових комплексів в Івано-Франківську, також відмічають суттєве збільшення уваги саме до якості, що є запорукою надійності таких інвестицій.

«Цінність зручних локацій, доступності та інфраструктури зростає. Новобудова, яка має якісні додаткові складові – приміщення для комерції, облаштовану територію, паркінг разом з локацією, є тією перевагою, яку шукають в нас покупці нерухомості. Бачимо, як напрямок вкладення в якість і матеріалів, і концепцій житлових комплексів, який ми обрали, користується все більшою увагою в клієнтів», – говорять в компанії «Вертикаль».

Кожна криза приносить нові тенденції в девелоперську галузь, вважає Володимир Гаразд, генеральний директор львівської житлово-будівельної компанії “Ваш Дім”, чиї об’єкти увійшли в число найкращих будівельних прикладів України.

«Високими стали вимоги до інфраструктури: житло тепер не просто для життя, а і відпочинку, роботи, активного дозвілля. Концепція «місто в місті» трансформувалась у «комплекси, де все є». А сьогодні йдеться ще й про безпеку людей: вимушена самоізоляція збільшила попит на об’єкти підвищеної комфортності, що спроєктовано за концепцією live-work-play», – говорив він про «карантинні» зміни вимог клієнтів до житла.

Щоб забезпечити відповідну якість, говорять в компанії «Вертикаль», потрібно не просто якісно і в заявлені терміни будувати, а забезпечити всі етапи – від проєктування комплексів до вибору матеріалів та облаштування території.

«Суттєве значення, відповідно, мають навіть такі речі, як кількість ліфтів в під’їзді і дизайн та безпека дитячого майданчика, озеленення території і сервісна складова – обслуговування будинків та інфраструктура комплексу», – говорять в компанії.

Завдяки такому підходу, який у «Вертикалі» застосовують до всіх проєктів компанії, незалежно від класу та ціни (як згадуваний Гідропарк Делюкс, так і містечка Козацький та Мануфактура), і створює ту якість будівництва, надійність інвестицій та комфорт життя, які сьогодні шукають мешканці.

«Я можу з гордістю заявити, що ми змінили стандарти преміумкласу в Івано-Франківську, вивівши їх на новий рівень, якого раніше не було у регіоні. Ми продемонстрували той рівень, якого заслуговують Клієнти, обираючи найякісніше житло, відмінний сервіс та якість життя із відміткою «делюкс». Ми надали нового сенсу люксовому класу нерухомості, який навіть перевищує очікування Клієнта, — і підтвердженням цьому є нагорода Всеукраїнської премії IBUILD 2021. Наш проєкт змагався із житловими комплексами різних міст України, та Клієнти зробили вибір на користь HydroPark DeLuxe, віддаючи за нас свої голоси.
Завдяки БК Вертикаль у моєму рідному місті тепер є проєкти комфорт, бізнес та HydroPark DeLuxe класу. Дозвольте собі більше за преміум. Дозвольте собі HydroPark DeLuxe
», — коментує засновник БК Вертикаль Олег Лєпєнін.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: