fbpx

Якщо не викорінити страх, то ситуація в місті не зміниться, – Петро Шкутяк на зустрічі з бізнесом

Політика 19:13, 13.10, 2020
НА ФОТО: Петро Шкутяк - кандидат на посаду Івано-Франківського міського голови від "Європейської Солідарності"

Кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська Петро Шкутяк на зустрічі з представниками бізнесу закликав підприємців об’єднуватися в асоціації та захищати свої права перед місцевою та центральною владою.

Сьогодні в Івано-Франківську кандидати на посаду міського голови та депутатів міської ради підписали меморандум з представниками бізнесу про реалізацію заходів зі створення комфортного бізнес-сердовища в Івано-Франківській громаді.

«Протягом трьох місяців ми зустрічалися з представниками різних сфер бізнесу. Було проведено 5 фокус-груп і спільно визначено пріоритетні для наших підприємців заходи», – зазначила керівниця проєкту Наталія Кобильчак.

Топ-5 пріоритетів, сформульованих бізнесом:

  • Покращити якість надання послуг під час здійснення дозвільно-погоджувальних процедур з метою скорочення часових витрат бізнесу.
  • Налагодити дієву взаємодію між суб’єктами підприємницької діяльності, навчальними закладами для забезпечення потреб у кадрах для різних сфер бізнесу.
  • Популяризувати статус підприємця з метою формування його позитивного іміджу. Підвищити обізнаність мешканців про те, що малий і середній бізнес є ключовим платником податків до бюджету громади.
  • Впровадити цифрові рішення для комунікації бізнесу і влади.

Кандидат на посаду міського голови від «Європейської Солідарності» Петро Шкутяк під час обговорення меморандуму зазначив, що у співпраці з бізнесом влада першочергово має дотримуватися двох завдань. Перше – не заважати. Бізнес – це конкурентне середовище, і він розвивається сам. Друге – допомагати у промоції підприємцям.

«Колись у нас намагалися популяризувати підприємців, показати їх людям, розповісти про їхні успіхи. Але на якомусь етапі це зупинилося. Я вважаю, що це через те, що після якогось етапу у нас до влади повернулися партії з комуністичною ідеологією і почали все погане вішати на бізнес», – сказав Петро Шкутяк.

Він закликав представників бізнесу об’єднуватися та спільно відстоювати свої інтереси перед центральною та міською владою.

«Я розумію, що є конкуренція. Але все ж потрібно створювати впливові асоціації. Нещодавно ми бачили успішний приклад об’єднання рестораторів, які зуміли відстояти своє право на працю”, – додав Шкутяк.

Петро Шкутяк порадив бізнесу не боятися і відкрито говорити про проблеми.

«Так, у Франківську є хабарництво, і дійсно, дозвільні документи треба чекати місяцями. Якщо не викорінити страх, то ситуація в місті не зміниться», – сказав Шкутяк.

Промо

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: