fbpx

Юрій Соловей очолив "Інститут європейської політики"

Політика 17:46, 09.12, 2019

В Івано-Франківську створюють «Інститут» підготовки професійних політичних функціонерів, щоб дати старт справжньому європейському політику.

Який він – професійний політик європейського зразка? Що потрібно для того, щоб ним стати? Як бути в курсі політичних процесів і вміти на них впливати? У новоствореному політико-аналітичному центрі можна буде отримати експертну відповідь на будь-яке актуальне політичне питання.

В Івано-Франківську створюють громадську організацію «Інститут європейської політики», яка професійно займатиметься політичною освітою, пишуть “Версії“.

«Політики й громадські активісти, журналісти та держслужбовці, кандидати і виборці – від їхніх рішень та від рівня їхньої політичної освіченості залежить демократичне майбутнє України. Тому політична освіта – це місія, здійснення якої потребує спільних зусиль від політичних аналітиків та експертів. Дати старт майбутньому професійному політику – це головна наша мета. Я розумію, що базова цінність для цього – освіта. Саме на підвищення рівня політичної свідомості буде спрямована діяльність нашого Інституту», – відзначив Юрій Соловей, голова ГО «Інститут європейської політики».

В громадській організації вже розробили Програму підготовки європейського політика, яка буде складатися з професійних лекцій, фахових тренінгів відомих облич у прикарпатській та українській політиці та освіті. Експертів, які не лише в теорії добре знають ази побудови демократичної держави, а й відмінно розбираються в «політичній кухні». Тож організатори запевняють, що надвисока концентрація професійних політиків, політичних аналітиків, теоретиків і практиків політичної освіти стане запорукою цікавих дискусій та нових знань.

Нагадаємо, Соловей був народним депутатом попереднього скликання у виборчому окрузі №89 (Верховинський, Косівський та Снятинський райони).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: