Тома Аксельгаарда, засновника компанії “Ґудвеллі Україна”, призначили Почесним консулом України в місті Оутруп. Цей округ охоплює територію Південної Данії, інформує пресслужба компанії.
Дозвіл на його діяльність затверджений Королівським Указом та підписаний керівником Протоколу Королівства. Тома Аксельгаард поставив перед собою після отримання нової посади ряд завдань.
“Я буду пропагувати для данських компаній, використовуючи “Ґудвеллі” як приклад, можливість заснування бізнесу на території України, – зазначив Том Аксельгаард у своєму новому статусі. – Таким чином вони зможуть використовувати свої ноу-хау і технології, які мають з Данії, і виробляти в цій країні і саме там, де в цьому є більша потреба у порівнянні з розширенням виробництва в Данії”.
Компанія “Ґудвеллі” працює на території України з 2004 року. Її засновником й є Том Аксельгаард.
Саме в особі Тома Аксельгаарда українці, які працюють в Данії, отримали відданого захисника їхніх інтересів, вважає Любов Богачевська-Єнсен, директорка з питань розвитку та комунікацій компанії.
“Багато українців зараз працює на фермах у Данії. Склалося так, що люди їдуть в Данію для того, щоб заробляти собі гроші, і багато з них уже мають там свої домівки, діти уже ходять в садочок тощо. Через знищення поголів’я норок на фермах багато людей, які працювали на фермах, залишилися без роботи. Тепер змушені покинути цю країну через те, що у них закінчується робоча віза. Для Тома це є першим завданням, до нього звертаються українці з проханням про допомогу в пошуку іншої роботи чи підтримку з документами”, – ілюструє вона на прикладах.
Щодо 2020-го, то компанія “Ґудвеллі” до пандемії готувалась заздалегідь. Перейнявши досвід Данії, їм вдалося зорганізувати роботу для семиста працівників так, щоб мінімізувати ймовірність зараження.
“Безумовно, було непросто адаптувати наше виробництво до умов карантину, але завдяки спільним зусиллям всіх працівників нам вдалося стримувати масове поширення коронавірусу в нашому колективі. На сьогоднішній день ми впоралися, не можу назвати якихось таких критичних моментів у нашій діяльності, які б повпливали на результати компанії. Нам вдалося зберегти робочі місця, всі люди, які працювали на початку року, працюють до сьогоднішнього дня”, – підсумувала Богачевська-Єнсен.
Компанія підтримувала громади, допомагала закладам сільської медицини, роздала 100 ноутбуків у селах, додає пресслужба.