fbpx

Зеленський представив нового голову Івано-Франківської ОДА

Політика 12:51, 02.08, 2019

Під час робочої поїздки на Прикарпаття Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля.

“Призначати голів облдержадміністрацій по цілій Україні нам сьогодні дуже важко, тому що немає кадрів. А якщо кадри є, то немає грошей на кадри. Тому таких людей, які є, як ми… не хочу казати про патріотизм, але люди, які хочуть щось гарне зробити для України за наш невеличкий термін, таких “волонтерів політичних” дійсно небагато. І це один із них”, – представив Зеленський Дениса Шмигаля.  

Президент зазначив, що вже побачив “начебто аеропорт” і очікує, що за 1,5 року в Івано-Франківську буде гарний міжнародний аеропорт: “Вітаю вас з цим і вітаю пана Шевченка – шукайте гроші. Починаємо будувати. Люди бачили, на вас відповідальність”, – додав Зеленський.

Після цього глава держави передав слово новому очільнику ОДА.

“Це надзвичайно велика честь і велика відповідальність. Буду сподіватися на вашу підтримку і допомогу в розвитку нашого самобутнього і прекрасного краю, краю туризму, краю високої духовності… Пріоритети, які є, – це, безумовно, розвиток інфраструктури”, – сказав Денис Шмигаль.  

Серед пріоритетів він назвав відновлення доріг, мостів. Важливо вирішити питання екології – стихійні сміттєзвалища, очисні споруди. Поза увагою не залишиться підтримка бізнесу та вирішення соціальних питань.

“Я обіцяю, що стиль керівництва буде відкритим. Чиновникам теперішнім, прийдешнім та минулим кажу забути про корупцію на Прикарпатті. Стиль управління тепер європейський: чесний, прозорий, відкритий, близький до людей. Ключові параметри ефективності нашої роботи – це покращення добробуту, життя в нашому краї і нас усіх”, – завершив Шмигаль і подякував усім за довіру.

Президент Зеленський представляє голову облдержадміністрації Дениса Шмигаля

Опубліковано КУРС Пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

Денис Шмигаль народився 15 жовтня 1975 у Львові. Закінчив Львівську політехніку в 1997 році, а через 5 років став кандидатом економічних наук. З 2009 до 2011 року був начальником головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА.

З 2012 року працював на посаді начальника головного управління економіки та промислової політики Львівської ОДА. Згодом очолив департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА. З цієї посади був звільнений 30 грудня 2013 р.

Після Майдану став заступником голови Державної фіскальної служби у Львівській області. 25 січня 2018 р. Денис Шмигаль став керівником Бурштинської ТЕС, що належить компанії ДТЕК Ріната Ахметова.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: