fbpx

102 бригада отримала тренажер для тренування стрільби з гранатометів

Суспільство 16:45, 12.10, 2023

У 102 бригаді ТрО на Запорізькому напрямку почав функціонувати лазерний навчально-тренувальний комплекс зі стрілецької зброї та гранатометів, придбаний Івано-Франківською міською радою для бригади.

Тренажер дасть можливість підвищити та вдосконалити рівень стрілецьких навиків військовослужбовців, повідомляють у бригаді.

Комплекс включає чотири навчальних місця, на яких стрільба ведеться з таких видів зброї: автомат АК-74, кулемети ПКМ та РКК, снайперська гвинтівка СВД, пістолети ПМ та Форт, гранатомети РПГ-7, РПГ-22, Матадор та АТ-4.

тренажер для срільби з гранатометів у 102 бригаді ТРО

Стрільба ведеться як по нерухомих, так і по рухомих мішенях. Існує велика кількість різних опцій, сценаріїв, навчальних програм, які можна коригувати, змінювати, налаштовувати для своїх потреб, адаптувати до умов навколишнього середовища, в яких ведуться бойові дії. Додатково, програмне забезпечення комплексу дозволяє створювати власні сценарії з розстановкою на екрані мішеней, будівель, перешкод, створенням природних умов (сонце, дощ, сніг, день, ніч, вітер, тощо).

Комплекс має багато переваг: дозволяє тренуватись при будь-яких природних умовах, в будь-яку пору року, кількість пострілів необмежена, військовослужбовці можуть відпрацьовувати до автоматизму різні вправи зі стрілецької зброї та гранатометів. Таким чином, до реальних стрільб на полігоні бійці приходять уже частково підготовленими і витрачають значно менше часу та боєкомплектів.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: