fbpx

Відкрита реєстрація на міжнародний симпозіум з лікування військової травми, який пройде у Франківську

Суспільство 17:05, 12.09, 2023

Другий міжнародний симпозіум «Реконструктивна хірургія військових травм голови та шиї» в Івано-Франківську пройде з 15 до 20 жовтня.

Провідні канадські та американські медики на базі Івано-Франківської обласної клінічної лікарні проведуть симпозіум з лікування військової травми. В межах симпозіуму спеціалісти оперуватимуть – даватимуть майстер-класи українським лікарям. Відтак запрошують хірургів та медсестер взяти участь – реєстрацію уже відкрито.

“В Україну завітають найкращі канадські та американські пластичні хірурги та медичні сестри у рамках міжнародної місії «Face the Future Ukraine». Тут разом з українськими лікарями вони проведуть ряд реконструктивних операцій для військових та цивільних, а також поділяться своїми знаннями під час симпозіуму”, – повідомили в Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОВА.

Програма заходів:

  • 15 жовтня — ІІ Міжнародний симпозіум для хірургів «Реконструктивна хірургія голови та шиї».. Реєстрація за посиланням.
  • 16 жовтня — ІІ Міжнародний симпозіум для медсестер «Особливості ведення пацієнтів з військовими травмами та посттравматичними розладами». Реєстрація за посиланням.
  • 17-20 жовтня — реконструктивні хірургічні втручання з практичними майстер-класами та онлайн-трансляцією з операційних для учасників симпозіуму.

Локація проведення буде повідомлена учасникам заходу окремим листом на вказану при реєстрації електронну пошту. Участь у симпозіумі безкоштовна. Усі учасники отримають сертифікати.

КУРС писав, що хірурги зі США та Канади приїдуть до Франківська оперувати військових

Упродовж чотирьох днів паралельно з онлайн-трансляцією всіх реконструктивних операцій проходитимуть вебінари та майстер-класи.

Нагадаємо, у вересні минулого року в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні хірурги зі США разом з українськими колегами провели 31 операцію для порятунку воїнів та людей, які постраждали під час війни.

Тепер у списках 300 військових: у жовтні відбудеться третя місія американських хірургів до Франківська

Читайте: У Франківській ОКЛ пораненому військовому реконструювали ніс і відновили дихання

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: