fbpx

20% надбавки до зарплати отримають вчителі, які успішно пройдуть сертифікацію

Суспільство 11:41, 15.10, 2020

Вчителі, які успішно завершать третій етап сертифікації, отримають надбавку до заробітної плати у розмірі 20%.

Цей процес стартував 12 жовтня і відбувається цьогоріч в режимі онлайн. Попередньо педагоги уже пройшли зовнішнє незалежне тестування та здійснили самооцінювання педагогічної майстерності.

Тепер на черзі вивчення їхнього практичного досвіду. Оцінювати їхню компетентність будуть експерти, підготовлені державною службою якості освіти. Торік оцінювання педагогічних працівників відбувалось безпосередньо в школах. Тепер, у зв’язку з карантином, комунікувати з експертами вчителі будуть через платформу ZOOM.

Експерти з Івано-Франківщини проведуть оцінювання 49 педагогів з 17 областей України та м. Києва. Відповідно, вивчати досвід прикарпатських вчителів будуть колеги з інших областей.

“В нашій області було зареєстровано 61 педагога, 57 з них були допущені до тестування. В другий етап пройшло тільки 42. Сертифікація є процесом добровільним, оскільки все-таки відбувається пілотування впродовж трьох років, тому педагог, якщо не пройшов тестування чи сертифікацію, він має можливість, якщо є бажання, наступного року взяти участь у сертифікації”, – говорить начальник управління Державної служби якості освіти в області Галина Микитюк.

Деталі у сюжеті Канал 402.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: