fbpx

2020 рік Шмигаль оголосив роком доріг для Прикарпаття

Суспільство 14:38, 29.08, 2019

Наступний рік стане для Прикарпаття роком розбудови доріг та мостів. На цьому під час огляду дорожньої інфраструктури у Долинському районі наголосив голова облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль зазначив, що обласна влада звертатиметься до депутатів усіх рівнів: від Верховної Ради до районних, міських, сільських рад та рад об’єднаних територіальних громад з пропозиціями максимально спрямувати фінансовий ресурс на будівництво та ремонт автошляхів Прикарпаття.

“Якщо згенерувати весь фінансовий ресурс державного бюджету, обласного бюджету та кошти місцевих громад, то можна швидко розпочати відбудову автошляхів та мостів в області, – підкреслив Шмигал. – Сьогодні не доцільно і не ефективно подрібнювати кошти, треба об’єднатися та спільними зусиллями привести до ладу дороги і мости”.

Зараз на ділянці автомобільної дороги Р-21 Долина – Хуст триває ямковий ремонт. Цей автошлях є одним із п’яти державних та пріоритетних напрямків в області, три з яких вже відремонтовані, на двох проводиться ямковий ремонт за рахунок коштів Державного бюджету.

Автомобільна дорога протяжністю 45 км проходить територією Долинського району до межі із Закарпатською областю. Її відновлення дасть змогу розвантажити трасу Київ – Чоп та збалансувати транспортні потоки.

Водночас зазначений автошлях є одним із найкоротших у напрямку до Угорщини.

“Шановні голови, лідери громад, депутати всіх рівнів! Закликаю Вас підтримати цю ініціативу і при формуванні бюджетів (місцевих, районних, міських, обласного, державного) на 2020 рік не розпорошувати кошти, а консолідувати всі наші зусилля, щоб виділити і залучити максимальний фінансовий ресурс на ремонти, капітальні ремонти та відновлення доріг і мостів Івано-Франківської області!” – написав Шмигаль у фейсбуці.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: