fbpx

Доброволець з Прикарпаття Дмитро Коцюбайло (Да Вінчі) отримав Героя України

Суспільство 11:40, 01.12, 2021
НА ФОТО: Дмитро (Да Вінчі) Коцюбайло - Герой України. З 22 років командир першої окремої штурмової роти ДУК “ПС”

Президент Володимир Зеленський у залі Верховної Ради присвоїв звання Герой України та вручив орден “Золота Зірка” 26-річному добровольцю, командиру першої штурмової роти ДУК “Правий Сектор” Дмитру Коцюбайлу.

Дмитро Коцюбайло народився 1 листопада 1995 року у селі Задністрянськ Галицького району Івано-Франківської області. Українець. Християнин, греко-католик. Середню освіту здобув у Бовшівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Далі продовжив навчання у художньому ліцеї в Івано-Франківську.

Був активним учасником подій на Майдані. З початком російської окупації частини території України Дмитро відбув на військовий вишкіл у центр “Десна”, що на Чернігівщині. Після навчання в числі перших поїхав на фронт.

Читайте також: У прикарпатському селі придбали будинок для добровольця АТО Дмитра Коцюбайла.

З 2014 року провів сім місяців на бойових позиціях по обороні Донецького аеропорту й прилеглого селища Піски. П’ять місяців – безвиїзно. В боях отримав тяжкі поранення. З 2015 року – командир першої окремої штурмової роти ДУК “ПС”. За його плечима  бої на Савур-Могилі, в Пісках, “Шахті Бутовка”, Старогнатівці, Білокам’янці, Красногорівці.

Дмитро Коцюбайло - доброволець ДУК ПС, Герой України
Дмитро Коцюбайло – Герой України

Звання Геро́й України — державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або видатного трудового досягнення.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: