fbpx

2,8 мільйона євро за грантами ЄС отримає Прикарпаття

Суспільство 19:53, 01.10, 2019

В Івано-Франківській ОДА відбулася офіційна церемонія підписання грантових контрактів у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

За  участі голови ОДА Дениса Шмигаля та директора Спільного технічного секретаріату Програми HU-SK-RO-UA Арона Сокача підписали 4 грантові угоди. 

«Для Прикарпаття це знакова подія – підписання чотирьох грантових угод із європейськими партнерами. Ми отримаємо добрий фінансовий ресурс, а це близько 2,5 мільйонів євро для розвитку Івано-Франківщини. А також добрі технології та можливість вчитися співпрацювати на рівні з Євросоюзом за допомогою їхніх інструментів», – зазначив голова ОДА Денис Шмигаль.

Грантові контракти на фінансування 1,7 млн євро з коштів Євросоюзу підписали 4 переможці другого конкурсу проєктів Програми. Це проекти «Транскордонна зелена транспортна мережа», «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів», «52 способи життя в Карпатах: відродження традиційної культури праці», «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для охорони природи та екологічної освіти».

Загалом, на Прикарпатті буде впроваджуватись 5 проєктів, де головними бенефіціарами і виконавцями виступають організації та заклади, зареєстровані в Івано-Франківській області. 

Усі проєкти спрямовані на розвиток в пріоритетних напрямах – галузі культури та збереження спадщини, охорони навколишнього середовища, адаптації до зміни клімату і ліквідації наслідків стихійних лих, взаємодії у надзвичайних ситуаціях, охорони здоров’я, розбудови транскордонної інфраструктури у прикордонних регіонах України, Румунії, Словаччини та Угорщини, інформує пресслужба ОДА.

Для фінансування проєктів в усіх чотирьох країнах буде виділено 45 млн євро, з них на Івано-Франківську область – понад 2,8 млн євро.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: