fbpx

30 грн і дві поїздки бонусом: з 2 березня у Франківську видаватимуть проїзні картки

Суспільство 09:02, 18.02, 2020

Про електронний квиток та його запровадження у Франківську на оперативній нараді у міського голови доповів директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

КП “Електроавтотранс” має 205 стаціонарних валідаторів. 55 уже встановлені. Протягом 10 днів всі транспортні засоби будуть з валідаторами, повідомив Голутяк.

Також встановлять у комунальному транспорті 150 мобільних терміналів, через які буде здійснюватися готівковий розрахунок.

Обладнання прийматиме проїзні і банківські картки.

Проїзні картки планують запровадити і видавати з 2 березня. Пільговики отримують картки безоплатно.

Для всіх інших Голутяк пропонує: до червня ціна картки 30 грн і дві бонусні поїздки. Після 1 червня 30 грн, але без бонусних поїздок. Картки планують продавати у кіосках преси і «Галичини табак». Також на першому етапі іх продаватимуть кондуктори.

Орієнтовно з червня пільговий проїзд здійснюватиметься лише за проїзними картками. До цього діятиме перехідний період, поки всі не озброяться картками.

Віталій Голутяк порівняв, що у Вінниці проїзні картки продають по 60 грн.

Руслан Марцінків зазначив, що вартість проїзду за транспортною карткою буде нижчою, ніж при розрахунку готівкою. «Буде значно дешевше. Треба людей перевчити з готівки», – підкреслив мер.

Директор Департаменту соцполітики Василь Семанюк зазначив, що оформити пільгові картки можуть усі мешканці Франківської ОТГ, які мають право на пільговий проїзд.

Зараз зареєструвались на отримання пільгових проїзних карток більше 12 000 осіб. Основний наплив очікують згодом, коли всі дізнаються, що з червня пільговий проїзд буде лише за картками.

Аби оформити картку, треба паспорт, ідентифікаційний код і пільгове посвідчення.

Як писав КУРС, розмови про електронний квиток у франківському транспорті ведуться з 2012 року.

У виконкомі обіцяли запустити електронний квиток з 1 березня 2020 року. Раніше уже називались конкретні дати запуску: 1 липня 2016, 1 червня 2019, 1 січня 2020 року, але досі е-квиток не працює.

Ще у жовтні 2018 року голосуванням на сайті міської ради франківці обрали назву для транспортної картки – «Галка».

Рік тому виконком затвердив вигляд транспортної картки. Але нещодавно замовили новий дизайн для транспортної картки – бо “має бути впізнавано і брендовано”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: