fbpx

50 абітурієнтів на одне державне місце на "Стоматологію": в ІФНМУ завершили прийом заяв

Суспільство 16:19, 25.07, 2019

У вівторок, 22 липня, завершився прийом подачі електронних заяв від абітурієнтів. З початку вступної кампанії до Івано-Франківського національного медичного університету подали понад 4 тисячі  заяв.

 За інформацією  приймальної комісії, з початку вступної кампанії в ІФНМУ абітурієнти  подали 4343 заяви. З цієї кількості 3695 – електронні, повідомляє пресслужба університету.

Найбільше, стверджує відповідальний секретар приймальної комісії ІФНМУ Ігор Сарапук, подано на спеціальність “Медицина” – 1594.

«Якщо рахувати, що на спеціальність “Медицина” є 300 державних місць, то виходить 5 чоловік на місце, – каже Ігор Сарапук. – На спеціальність “Стоматологія” маємо  544 заяви, але тільки 10 державних місць. Арифметика не хитра, 50 абітурієнтів на одне держзамовлення».

Наразі проводиться опрацювання заяв. А вже цієї п’ятниці, 26 липня, повинні з’явитися списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на державні місця. З того ж дня стартуватиме прийом оригіналів документів. Це можна буде зробити до 31 липня. А ті, хто планує вчитись за контрактом, матимуть час подати оригінали документів до 8 серпня.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: