fbpx

600 добровольців: у Франківському батальйоні тероборони є вакансії

Суспільство 14:05, 20.01, 2022

По області сформують сім батальйонів територіальної оборони. Один із них – у місті Івано-Франківську.

Франківський батальйон дислокуватиметься на вулиці Ребета, поінформував у прямому ефірі на радіо Західний Полюс міський голова Франківська Руслан Марцінків.

“Дуже важливо якнайшвидше сформувати цей батальйон, зараз іде набір працівників, – сказав Марцінків. – Хто хотів би піти служити, закликаємо піти служити в територіальній обороні”.

КУРС писав, що пів сотні франківців зголосилися до батальйону тероборони

За словами Марцінківа, в складі міського батальйону тероборони є 45 чоловік на постійній основі. 23 офіцерські посади, решта – солдати і сержанти. Крім того, є 600 вакансій – це добровольці, які працюють на своїй роботі і можуть укласти контракт у батальйоні тероборони. Добровольці будуть час від часу проходити навчання зі збереженням заробітної плати. У разі потреби вони підлягають призову і одразу формується цей батальйон, пояснив мер.

“Базове завдання тероборони – перешкодити замінуванням, терактам, диверсіям на об’єктах стратегічної соціальної інфраструктури міста, – зазначив мер і як приклад навів мости до Франківська через Бистрицю. – Охорона громадського порядку в разі військових дій. Електрика, вода, вокзал – це теж стратегічні об’єкти”.

Нагадаємо, три десятки бомбосховищ у Франківську в нормальному стані, – Марцінків

Також добровольцям тероборони дозволили застосовувати особисту мисливську зброю

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: