fbpx

8700 випускників Прикарпаття складуть мультипредметний тест: чому не можна розголошувати дату і місце

Суспільство 19:36, 08.06, 2022

На Прикарпатті для складання національного мультипредметного тесту зареєструвалися 8700 абітурієнтів.

Про це Суспільному повідомив заступник директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець.

8700 випускників Прикарпаття складуть мультипредметний тест: чому не можна розголошувати дату і місце 1
Іван Любінець

Зі слів Івана Любінця, перший етап реєстрації завершився 7 червня. Однак випускники повинні підтвердити свою участь ще раз — із 21 червня до 7 липня. Це потрібно для того, щоб через військові дії та ймовірні переїзди в межах України та Європи діти могли змінити місце складання тесту.

“Я звертаюся до всіх учасників, до їхніх батьків, до тих, хто проводитиме тестування: у жодному випадку не розголошуйте місце проведення і дату. Це є конфіденційна інформація, яку учасник має на своїй сторінці. Зважаючи на воєнний стан, обстріли й неадекватність російських військових, ми просимо не розголошувати жодну інформацію”, — наголошує Іван Любінець.

З його слів, мультипредметний тест за своїм змістом відповідатиме ЗНО, однак завдань менше. Тестування складатиметься з трьох частин — української мови, математики та історії України. Абітурієнти матимуть 120 хвилин, щоб відповісти на три блоки по 20 запитань.

До 12 липня зареєстровані учасники тесту зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки із зазначеними датою, часом та місцем проведення тестувань. Основна сесія триватиме з 18 липня до 10 серпня. Після неї проведуть додаткову та спеціальну сесії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: