fbpx

Адміністраторка нічного клубу з Надвірної домоглася скасування 34 тис. грн штрафу за порушення карантину

Суспільство 13:21, 15.02, 2021

Івано-Франківський апеляційний суд скасував постанову Надвірнянського районного суду про притягнення до відповідальності адміністраторки нічного клубу «Шоколад» за порушення карантину.

Як писав КУРС, 15 жовтня 2020 року о 00.20 працівники поліції склали протокол за порушення правил карантину на адміністраторку “Шоколаду” – жінка здійснювала торгівлю без захисної маски, а заклад продовжував роботу після 22 години. Надвірнянський суд визнав її винною за ст. 44-3 КУпАП та зобов’язав сплатити 34 тисячі гривень штрафу.

Жінка оскаржила постанову в апеляційному суді, який задовольнив скаргу і скасував постанову першої інстанції.

Таке рішення суд мотивував тим, що жінка є найманим працівником  і не може нести відповідальніості за заклад, який порушує карантин.

 «Відповідальність за порушення карантинних вимог щодо заборони роботи суб’єктів господарювання, які приймають відвідувачів, можуть нести тільки суб’єкти господарювання, а не їхні працівники. Оскільки вони не здійснюють господарську діяльність та не відповідають за дії суб’єкта господарювання, у якому працюють», – йдеться в постанові апеляційного суду.

Так, Івано-Франківський апеляційний суд закрив провадження щодо адміністраторки нічного клубу «Шоколад» за відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: