fbpx

Франківський драмтеатр долучився до Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19

Суспільство 20:16, 17.04, 2020

Колектив Франківського драмтеатру долучився до “Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19.

“Сьогодні пріоритетною є допомога медикам Івано-Франківська. Зараз нам потрібно об’єднатися, щоб захистити медиків, аби вони могли захищати нас. Також у цей час нашої підтримки потребують люди, що належать до вразливих верств населення.

Напередодні Великого свята ми просимо вас про допомогу. 🙏
Цінним є будь-який внесок, який можна зробити за посиланням”, – звернувся до друзів і глядачів директор театру Ростислав Держипільський.

Залишайтеся вдома, але не залишайтеся осторонь!

Будь ласка, подивіться це відео до кінця і прочитайте цей пост. ЦЕ ВАЖЛИВО!Франківський драмтеатр долучається до Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19 👉 https://ifvscovid.org/. І ми закликаємо вас, друзі, також долучитися до цієї ініціативи разом з нами! Сьогодні пріоритетною є допомога медикам Івано-Франківська. Зараз нам потрібно об'єднатися, щоб захистити медиків, аби вони могли захищати нас. Також у цей час нашої підтримки потребують люди, що належать до вразливих верств населення. Напередодні Великого свята ми просимо вас про допомогу. 🙏 Цінним є будь-який внесок, який можна зробити за посиланням 👉 https://secure.wayforpay.com/payment/anticrisisiftheaterЗі звітами Фонду та переліком нагальних потреб ви можете ознайомитися на сайті 👉 https://ifvscovid.org/ Дякуємо Тепле Місто, StopCovid-19.if, Івано-Франківський ІТ кластер, об'єднання блогерів coronavirus.if, спільнота Active.People.If, які об'єднали свої зусилля у боротьбі з пандемією.Залишайтеся вдома, але не залишайтеся осторонь! 🙏🤗❤️

Опубліковано Франківський драмтеатр Середа, 15 квітня 2020 р.

Актори Франківського драмтеатру Nadya LevchenkoYuriy KhvostenkoГалина Баранкевич також записали звернення, в якому закликали франківців приєднуватися до ініціативи.

“Сьогодні нашої підтримки потребують медики, які зараз на передовій – щодня і щохвилини стикаються із небезпекою. Їхні бронежилети – це ізоляційні халати і респіратори, яких катастрофічно не вистачає!

Ми закликаємо вас сьогодні зробити власний внесок у справу боротьби з пандемією, а саме захистити медиків, щоб вони могли захищати нас. Разом ми зможемо зробити багато! Ми будемо вдячні за вашу лепту – будь-яку суму, яку просимо вас перерахувати за посиланням https://secure.wayforpay.com/payment/teplemistoanticrisis

Зі звітами Фонду та переліком нагальних потреб ви можете ознайомитися на сайті Залишайтеся вдома, але не залишайтеся осторонь!” – звернулися актори до своїх глядачів.

Актори Франківського драмтеатру долучаються до Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19

Актори Франківського драмтеатру Nadya Levchenko, Yuriy Khvostenko, Галина Баранкевич долучаються до Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19. А ви? Почитайте 👇 як це можна зробити: Сьогодні нашої підтримки потребують медики, які зараз на передовій – щодня і щохвилини стикаються із небезпекою. Їхні бронежилети – це ізоляційні халати і респіратори, яких катастрофічно не вистачає! Ми закликаємо вас сьогодні зробити власний внесок у справу боротьби з пандемією, а саме, захистити медиків, щоб вони могли захищати нас. Разом ми зможемо зробити багато! Ми будемо вдячні за вашу лепту – будь-яку суму, яку просимо вас перерахувати у фонд по боротьбі з COVID-19 за посиланням 👉 https://secure.wayforpay.com/payment/anticrisisiftheater Зі звітами Фонду та переліком нагальних потреб ви можете ознайомитися на сайті 👉 https://ifvscovid.org/ Залишайтеся вдома, але не залишайтеся осторонь! 🙏🤗❤️*Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 — це результат партнерства платформи Тепле Місто, StopCovid-19.if, Івано-Франківський ІТ кластер, об'єднання блогерів coronavirus.if (https://bit.ly/2UzNgnp) та спільноти Active.People.If.

Опубліковано Франківський драмтеатр Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 — це результат партнерства платформи Тепле МістоStopCovid-19.ifІвано-Франківський ІТ кластер, об’єднання блогерів coronavirus.if (https://bit.ly/2UzNgnp) та спільноти Active.People.If.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: