fbpx

Активісти "Голосу" допомагають мешканцям підтоплених сіл на Прикарпатті

Політика 08:01, 30.06, 2020

Активісти партії “Голос” відвідали населені пункти у Богородчанському та Коломийському районах, які потерпіли від повені.

Волонтери “Голосу” допомагають мешканцям сіл ліками, водою, продуктами, а також консультують людей, як фіксувати збитки від стихії, щоб згодом отримати компенсацію.

“Люди у відчаї: вода пошкодила оселі, затопила городи та дороги. Наслідки стихії прикарпатці відчуватимуть ще довго. Цієї біди можна було б уникнути, якби влада не нехтувала екологічною безпекою українців”, – зазначив керівник Івано-Франківської обласної організації партії “Голос” Володимир Тищенко.

До прикладу, у селі Солотвин на Богородчанщині, паводок знищив господарства сімей, які 12 років зверталися до влади з проханням укріпити дамбу.

“Поспілкувавшись з людьми, зрозуміли, що таких наслідків можна було б уникнути, якби влада не ігнорувала звернення людей, які роками просили укріпити дамбу. Готуємо відповідні звернення, щоб допомогти вирішити цю проблему”, – зазначив Володимир Тищенко.

Активісти "Голосу" відвідали підтоплені села на Богородчанщині

Активісти "Голосу" відвідали підтоплені села на Богородчанщині. Масштаби стихії вражають. Поспілкувавшись з людьми зрозуміли, що таких наслідків можна було б уникнути, якби влада не ігнорувала звернення людей, які роками просили укріпити дамбу.Готуємо відповідні звернення, щоб допомогти вирішити цю проблему. Як після паводку виглядають села Богородчанського району – у цьому відео:

Опубліковано Голос. Івано-Франківська область Понеділок, 29 червня 2020 р.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: