fbpx

Альтернативи центрального водопостачання – який занурювальний насос обрати

Суспільство 15:23, 19.03, 2020

Великі проблеми із центральним водопостачанням у приватному секторі часто змушують замислитись про альтернативи. Чи існують варіанти відмови від централізованого водопостачання без втрати комфорту? Найпопулярнішим альтернативним варіантом постачання води є автономний водопровід, ключовим етапом організації якого є буріння свердловини або колодязя.

Після того як свердловина буде готова, треба буде вирішити питання із придбанням занурювального насоса. Обирати такий прилад необхідно, виходячи із таких параметрів, як висота подачі води. Велике значення має потужність та продуктивність насоса та інші технічні характеристики. Також слід звернути увагу на підводний кабель для насоса. В залежності від задач, які має виконувати свердловина, до кабелю можуть бути різні вимоги. Наприклад, стійкість до того чи іншого рівня тиску, або ж, якщо мова йде про питну воду, то покриття кабелю не має виділяти ніяких шкідливих речовин.

Альтернативи центрального водопостачання – який занурювальний насос обрати 1

Переваги свердловинних насосів

Головним плюсом сучасних занурювальних насосів експерти називають можливість занурити прилад до глибини у 200 метрів. Також відзначають відносно низьке споживання електроенергії, у той час як коефіцієнт корисної дії таких насосів зазвичай високий. Обираючи свердловинний насос, спеціалісти радять звертати увагу на рівень шуму приладу при роботі, зручність в експлуатації, компактність та простоту установки. Якісний свердловинний насос оснащений системами захисту. Передусім мова йде про систему захисту від перегріву. Також не менш важливою є і система захисту від ураження струмом. Тобто корпус і деталі насоса мають знаходитись у спеціальному ізоляційному матеріалі. І ще одна важлива система захисту, яка має бути встановлена на кожному приладі, – це система захисту від так званого «сухого ходу». Це означає, що у свердловинному насосі має бути встановлений спеціальний датчик, який фіксує кількість рідини, що переганяється.

Слід зауважити, що найбільш поширені насоси розраховані на глибину 50, 80 або 120 метрів. Діаметр свердловин має становити 0,9 метра.

Де придбати свердловинний насос?

Щоб придбати за розумні гроші якісний свердловинний насос, який потім не доведеться повертати, слід звертатись тільки до спеціалізованих магазинів, у тому числі й інтернет-магазинів, які мають бездоганну репутацію. А експерти пункту продажу мають надати професійну консультацію покупцеві та запропонувати супутні прилади, які можуть знадобитись при установці та експлуатації насоса.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: