fbpx

Американці допоможуть Івано-Франківській ЦМКЛ збудувати новий хірургічний корпус

Суспільство 15:52, 10.06, 2021

За фінансової підтримки української діаспори в США та Пакистані в Івано-Франківській міській центральній клінічній лікарні планують спорудити новий сучасний хірургічний корпус. Про це сьогодні під час відкриття нового відділення екстреної медичної допомоги повідомив директор ЦМКЛ Тарас Масляк.

«У нас є дуже гарна співпраця з Сполученими Штатами, ми плануємо будівництво нового хірургічного корпусу. Наші колеги з Америки беруть на себе майже 80% фінансування цього корпусу», – розповів Масляк.

Він звернувся до голови ОДА Андрія Бойчука з проханням посприяти у виділенні коштів на будівництво з державного бюджету.

У коментарі КУРСу Тарас Масляк повідомив, що зараз завершується виготовлення проєктно-кошторисної документації і отримання дозвільної документації. За попередніми підрахунками, орієнтовна вартість будівництва 32 мільйони доларів.  

Новий корпус планують на місці старого – триповерхової будівлі у внутрішньому дворі лікарні, в якій розташовані ЛОР-відділення, їдальня та допоміжні приміщення.

Завершити будівництво планують через два роки.

До речі, збудувати новий хірургічний корпус обіцяв ще попередній міський голова Віктор Анушкевичус. Але через брак фінансування до будівництва не дійшло. Першу проєктно-кошторисну документацію на будівництво хірургічного корпусу виготовили у 2013 році.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: