fbpx

Аналізів померлих в інфекційній лікарні жінок ще немає. Їхні чоловіки госпіталізовані - стан середньої важкості

Суспільство 14:14, 25.03, 2020

Станом на 10 годину 25 березня в Івано-Франківській області 70 осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Головний санітарний лікар області Руслан Савчук на брифінгу розповів про летальні випадки в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні, які сталися 23 і 24 березня.

23 березня померла мешканка Чукалівки. За кордоном жінка не перебувала. Контактів з хворими не підтверджено.

17 березня у неї підвищилася температура, був кашель. Протягом наступних двох днів стан її погіршувався, але вона перебувала вдома. 20 березня її госпіталізували в обласну інфекційну лікарню. В лікарні жінка померла.

Наразі чоловік померлої жінки під наглядом медиків, його стан середньої важкості. Інші контактні особи під самоізоляцією.

24 березня померла мешканка Надвірної. За кордоном вона теж не перебувала. Її чоловік госпіталізований у лікарню з двобічною пневмонією і підозрою на COVID-19.

Як писав КУРС, 24 березня в обласній інфекційній лікарні померла 60-річна жінка, у якої підозрювали коронавірусну інфекцію.

23 березня в інфекційній померла померла 65-річна мешканка Чукалівки. У неї теж підозрюють коронавірус.

Наразі коронавірусну інфекцію COVID-19 офіційно підтвердили у 5 мешканців Прикарпаття. У 56-річної мешканки Франківська вірус виявили посмертно. Вона заразилася від чоловіка, який повернувся з-за кордону. Пізніше COVID-19 діагностували у її чоловіка та двох медсестер, які з ним контактували.

Також COVID-19  виявили у 29-річної мешканки Тисмениці, яка нещодавно повернулася з Франції. Наразі стан всіх чотирьох осіб з COVID-19 на Прикарпатті задовільний.

Читайте також: “Привезли коронавірус й ігнорують ізоляцію”: тисменичанка, яка контактувала з хворою, шокувала розповіддю

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: