fbpx

Антимонопольний комітет викрив змову на закупівлях тролейбусів для Франківська

Суспільство 12:17, 29.09, 2023

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 28 вересня 2023 року встановила наявність змови між товариством з обмеженою відповідальністю «Інтерм» та фізичною особою-підприємцем Риндич Б. Л. під час їхньої підготовки та участі у чотирьох процедурах закупівель, що оголошувались у 2018-2019 роках управлінням транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради.

Мова йде про закупівлі тролейбусів загальною очікуваною вартістю 11 960 000 грн, інформує пресслужба Західного МТВ Антимонопольного комітету України.

Відділення під час розгляду справи довело, що відповідачі протягом підготовки та участі у торгах, всупереч Закону України «Про публічні закупівлі», узгоджували свої дії. Зокрема, було доведено наявність господарських відносин між ними, схожість в оформленні документів, використання відповідачами спільних ІР-адрес, узгодження цінових пропозицій тощо.

У зв’язку з цими та іншими виявленими фактами, адміністративна колегія Західного МТВ оштрафувала ТОВ «Інтерм» за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів на загальну суму 128 000 грн. ФОП Риндич Б. Л. припинив свою господарську діяльність, тож накласти на нього штраф – неможливо.

Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: