fbpx

АТ "Івано-Франківськгаз" увійшов до групи "Нафтогаз"

Суспільство 13:44, 16.08, 2023

Газові мережі по всій країні поетапно переходять під державне управління групи “Нафтогаз.” До складу компанії 15 серпня увійшли АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Хмельницькгаз» і АТ «Миколаївгаз», повідомили в АТ «Івано-Франківськгаз».

“Інтеграція підприємств є першим кроком у вирішенні ключової мети – забезпечити ще в трьох областях стійке та ефективне функціонування кожного метра газорозподільної системи. Це завдання, яке вже вирішується в низці прифронтових і тилових регіонів України”, – йдеться в повідомленні.

Раніше до групи “Нафтогаз” інтегрувалися АТ «Київоблгаз», АТ «Житомиргаз», АТ «Львівгаз», АТ «Сумигаз», АТ «Дніпропетровськгаз» і АТ «Вінницягаз».

До наступного етапу стабілізації енергетичної сфери вже перейдено на Кіровоградщині та Харківщині, місті Харків, місті Дніпро та Дніпровському районі, а також місті Кривий Ріг і Криворізькому районі.

Безперебійне газопостачання на вказаних територіях – у зоні відповідальності національного оператора ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд «ГАЗМЕРЕЖІ). Послуги населенню надають новоутворені філії управляючої компанії.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: