fbpx

Аварія на Бурштинській ТЕС - четверо працівників отримали опіки

Суспільство 23:47, 28.11, 2021
НА ФОТО: Бурштинська ТЕС

На Бурштинській ТЕС стався викид гарячої пароводяної суміші і газів з топки котла, внаслідок чого чотири працівники отримали опіки і потрапили до лікарні.

28 листопада о 21:20 під час роботи 7-го енергоблоку Бурштинської ТЕС попередньо через розрив екранної труби на котлі стався викид гарячої пароводяної суміші і газів з топки котла. Двоє працівників Бурштинської ТЕС та двоє працівників Галременерго, які знаходились на цьому блоці, отримали опіки.

Цим робітникам було терміново надано першу допомогу та доставлено до лікарні. Наразі стан людей медики оцінюють як стабільний. Причини і обставини нещасного випадку встановлюють.

Підприємство надасть потерпілим працівникам всю необхідну допомогу, повідомляють у компанії ДТЕК.

Через викид суміші і газу блок №7 відключено від мережі. Відключення блоку не вплинуло на тепло- і енергопостачання регіону.

Зараз станція працює в складі 7 енергоблоків загальною потужністю 1172 МВт. Бурштинська ТЕС координує своі дії з Укренерго. Для компенсації потужності готується до запуску блок №4.

29 листопада о 12 годині пресслужба Бурштинської ТЕС повідомила про стан потерпілих.

Два співробітники Бурштинської ТЕС знаходяться в опіковому центрі Івано-Франковська. У одного працівника – до 60% опіків шкіри, він знаходиться в реанімації, його стан стабільно-важкий. Працівнику провели операцію з очищення шкіри. У другого працівника станції – близько 30% опіків шкіри, його вже перевели в палату інтенсивної терапії. Його стан стабільний, лікарі також фіксують покращення стану.

Двоє працівників Галременерго знаходяться в Бурштинській лікарні. Вони отримали незначні опіки: руки та лице. Наразі з ними проводять медичні процедури.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: