fbpx

Баварський "Червоний Хрест" допоможе прикарпатським хоспісам

Суспільство 16:57, 22.07, 2019

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч в. о. голови облдержадміністрації Марії Савки з делегацією німецького Червоного Хреста міста Дахау.

Під час зустрічі обговорювали, зокрема, оснащення закладів паліативної допомоги та підтримки і навчання патронатних сестер області.   

Марія Савка зазначила, що саме завдяки підписаній у 1991 році угоді про співпрацю Прикарпаття отримало від Червоного Хреста з Німеччини чималу допомогу.

«За цей час на терени Івано-Франківщини було привезено 50 вантажів гуманітарної допомоги, більш як 500 тонн, зокрема, одяг, взуття, засоби гігієни та медичне обладнання», – сказала Марія Савка.

Представники Червоного Хреста наголосили на подальшій співпраці із обласною владою, оскільки це дозволить відчутно допомогти закладам охорони здоров’я та соціального захисту населення Прикарпаття. 

Варто зазначити, що всі медичні заклади області отримували допомогу від німецького Червоного Хреста. Так, для обласної дитячої клінічної лікарні, обласної клінічної лікарні, Надвірнянської ЦРЛ та організації Товариства Червоного Хреста в місті Івано-Франківську були передані автомобілі. Івано-Франківщина стала першою з українських областей, яка почала співпрацювати з Червоним Хрестом німецької землі Баварія. Понад 50 гуманітарних караванів надійшло на Прикарпаття за 25 років.

Додамо, що в Німеччині Червоний Хрест виконує соціальне замовлення держави: є швидка допомога, станції переливання крові, магазини, будинки перестарілих і навіть дитячі садочки Червоного Хреста.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: