fbpx

Бебі-бокси повертають: у пологових Прикарпаття отримають пакунки малюка

Суспільство 13:43, 27.09, 2021

З 27 вересня пологові будинки та центри соціального захисту в усіх регіонах України отримають свої бебі-бокси – пакунки малюка. Укладений договір із виробником пакунків малюка дозволяє закупити 53 тисячі комплектів із загальною економією 63 мільйони гривень для держави.

Укладена угода з постачальником «боксів» є чинною до кінця 2021 року. На початку 2022 року Мінсоцполітики має провести новий тендер.

Через невчасне проведення вже навесні 2021 року пакунків малюка не було ніде. Останні 50 тисяч комплектів розвезли в кінці лютого. Тендерні процедури, як вказують у проєкті «Пакунок малюка», затрималися через допущені в документації помилки, довготривалий вибір закупівельної організації та потребу внесення поправок до закону.

А от на Прикарпатті дефіциту пакунків малюка не було, інформує 402 Канал. Зокрема і через те, що багато хто замість них отримував грошову компенсацію. Вона складає 5070 гривень. Компенсацію дозволили отримувати з 1 липня. І на цей час такою можливістю скористалися понад 5 тисяч родин на Франківщині – отримали понад 30 млн грн.

“В область в лютому було доставлено 1860 пакунків малюка. І вони видавалися щомісяця. На цей час залишилося 30”, – розповідає Мар’яна Куриш, головний спеціаліст відділу соціальних допомог Департаменту соцполітики Івано-Франківської ОДА.

На жовтень Департамент соцполітики замовив нову партію бебі-боксів – понад тисячу.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: