fbpx

Дистанційно, без останнього дзвоника, завершать навчальний рік у Франківську

Суспільство 17:03, 30.04, 2020

Директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук розповів про навчання в умовах карантину, а також про закінчення навчального року для франківських школярів.

Про це йшлося на сьогоднішній онлайн нараді в Департаменті освіти.

Дистанційне навчання впроваджене у всіх міських закладах освіти. Вчителі використовують багато онлайн-платформ та ресурсів, як-от Google Classroom, Prometheus, Classtime,  EdEra, МІЙКЛАС, Viber, Zoom, Skype та ін.

Були запроваджені радіоуроки спільно з ТРК “Вежа”, Канал 402, РАІ, що запустили телепроєкт «Відеошкола. Навчаємось дистанційно». На сьогодні на телебаченні провели уже 106 уроків.

“Лише три міста в Україні проводять подібні уроки, і наше місто – у лідерах”, – повідомив Ігор Максимчук.

Трансляції онлайн-уроків продовжать до 15 травня. Після чого проведуть контрольні зрізи знань.

До 5 травня укладуть графіки контрольних тематичних робіт, за якими в навчальних закладах пройде семестрове оцінювання знань.

“Відповідно до рекомендацій МОН України та методичних рекомендацій Департаменту навчальний процес в Івано-Франківську завершиться 29 травня, – поділився пан Максимчук. – Випускних вечорів та останніх дзвоників рекомендовано не проводити”.

Як повідомив КУРСу директор Департаменту, оцінювання навчальних досягнень учнів відбуватиметься так:

другий семестр – на основі оцінювань (тематичних) до 12 березня та тематичного оцінювання за дистанційною формою з 12 березня до 29 травня;

річне оцінювання за підсумками двох семестрів (наприклад: 1 семестр – 10 балів, 2 семестр – 11 балів, річна – 11 балів).

“2019 – 2020 навчальний рік буде завершено за дистанційною формою навчання“, – зазначив Ігор Максимчук.

КУРС писав, що учні 4 та 9 класів від державної підсумкової атестації цього року звільнені.

В школах також укладуть графік, коли учні будуть отримувати документи про здобуття освіти. Завершити видачу свідоцтв випускникам 9-х класів запланували до 15 червня.

Що стосується випускників 11-х класів, то остаточні дати затвердять за рекомендаціями МОН.

ЗНО цьогоріч у Франківську мають пройти 17 784 учасники. Орієнтовно з 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія. Вступна кампанія замість липня буде в серпні.

Нагадаємо, термін прийому заявок про вступ до школи для учнів 1 і 10 класу подовжено до 15 серпня. На електронні пошти закладів освіти можна присилати електронні документи вже.

Вступ до училищ та коледжів зберігається у липні.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: