fbpx

Більш як половина депутатів Івано-Франківської міськради не прозвітували перед виборцями про рік роботи

Суспільство 17:11, 18.02, 2020

26 із 42 депутатів Івано-Франківської міської ради не прозвітували публічно перед своїми виборцями про роботу у 2019 році. 

В Івано-Франківській міській раді ще у 2018 році була започаткована практика публічного звітування депутатів на своїх округах про рік діяльності. Полягала вона у тому, що на сайті ради був створений окремий розділ, де оприлюднювались графіки таких публічних звітів.

Публічні звіти за 2019 рік, судячи з графіка, оприлюдненому на сайті ради, провели лише 16 депутатів. Усі звіти були заплановані на грудень 2019 року. Таким чином оприлюднили графіки звітувань Сергій Абрам’як, Віталій Бурко, Мар’ян Вагилевич, Андрій Грималюк, Олег Капустяк, Роман Марцінків, Маріана Продан, Віктор Синишин, Василь Скиданчук, Андрій Строїч та Роман Харук (ВО “Свобода”). Також оприлюднив дату звіту Ярослав Дубас зі “Свободи”, який зайняв місце Оксани Савчук у листопаді 2019 року. Окрім них, графіки оприлюднили позафракційний Михайло Верес, Петро Гречанюк з “Об’єднання “Самопоміч” та Віталій Мерінов з УКРОПУ, інформує Центр політичних студій.

Решта 26 депутатів інформацію про публічне звітування не оприлюднювали.

Цікаво, що з 14 депутатів з фракції “Свобода” публічно звітували 12 депутатів. Не прозвітували лише голова фракції Роман Онуфріїв та Петро Гавриш. Публічно не прозвітували члени фракцій “Солідарності” та ВО “Батьківщина”. Також не звітували публічно троє з чотирьох депутатів фракції “УКРОП”, четверо з п’яти депутатів “Об’єднання “Самопоміч”, а також четверо з п’яти позафракційних депутатів.

Депутат місцевої ради повинен звітувати перед виборцями не рідше ніж раз на рік. Про це говорить стаття 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: