fbpx

БК "Вертикаль" запрошує у команду

Суспільство 18:31, 26.08, 2021

У четвер, 26 серпня, в Івано-Франківську відбувся Ярмарок професій, який зібрав 20 місцевих компаній-роботодавців та близько сотні людей, які шукають роботу. Захід організувала Івано-Франківська обласна служба зайнятості.

Лідер на ринку нерухомості Івано-Франківська будівельна компанія Вертикаль долучилась до Ярмарку професій, пропонуючи роботу потенційним працівникам.

БК "Вертикаль" запрошує у команду 1

«БК Вертикаль пропонує офіційне працевлаштування, постійний розвиток та навчання персоналу і, що не менш важливо, – цінності, які об‘єднують навколо себе професіоналів будівельної галузі, – наголосив Олег Лєпєнін, засновник БК Вертикаль. – Найцінніще у БК Вертикаль – це люди, наша команда. Ми плануємо нові масштабні проєкти, тому зараз шукаємо у команду найсильніших. Слабкі не витримують конкуренції, тому ми вимушені з ними прощатися. Чекаємо найкращих фахівців у команду Вертикаль».

БК Вертикаль більше як 10 років реалізовує в Івано-Франківську якісні та амбітні проєкти у житловій нерухомості. Більше як 2000 Клієнтів стали власниками квартир у шести проєктах комфорт-, бізнес- та еліткласу.

Сьогодні БК Вертикаль – це близько 300 працівників та 15 окремих відділів – велика та дружня команда фахівців своєї справи.

БК "Вертикаль" запрошує у команду 2

«Ми запрошуємо професійних та відповідальних людей у нашу команду, щоб разом будувати Дім Вашої Гордості. Компанія відкрита до нових працівників, тому взяла участь у Ярмарку професій. Сьогодні кожен охочий може залишити заявку та отримати шанс працювати в найуспішнішій компанії на ринку нерухомості міста», – зазначила Віра Конобас, інспектор відділу кадрів БК Вертикаль.

Актуальні вакансії БК Вертикаль: муляр, бетоняр-арматурник, стропальник, машиніст крана, електрик дільниці, електромонтажник, підсобний робітник, електрогазозварник.

Управлінські вакансії: начальник відділу постачання, інженер-конструктор, рекрутер, інженер виробничо-технічного відділу, менеджер з продажу.

Приєднуйтеся до Сім‘ї Вертикаль: 067 705-60-61

Нагадаємо, сьогодні БК Вертикаль одночасно зводить 12 будинків в Івано-Франківську.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: