fbpx

«БМбуд» звітує: які дороги ремонтує компанія на Прикарпатті й Тернопільщині

Суспільство 17:11, 20.07, 2021

Спеціалісти компанії «БМбуд» продовжують виконувати ремонти різних видів на дорогах Тернопільської та Івано-Франківської областей. А також почали працювати на Вінничині. Йдеться про роботи з ямкового, поточного середнього та капітального ремонтів.

Сьогодні спеціалісти компанії продовжують працювати на таких шляхах:

  • Бережани – Нараїв – Брюховичі;
  • Бурштин – Калуш;
  • Ланівці – Лисогірка – Теофіполь;
  • Куровичі – Рогатин;
  • Галич – Підгайці – Сатанів.

Також триває ремонт мосту в місті Бережани – там фахівці вже виконали значну частину запланованих робіт. Тепер працюють над в’язкою каркасів розпридільчої та перехідних плит. Залишається влаштувати опалубку і вкласти бетонну суміш.

БМбуд укладає верхній шар асфальту

Окремо варто згадати про влаштування тротуару в напрямку Бурштин – Калуш. Там «БМбуд» вже виконав 2/3 частини роботи – влаштовано 900 метрів квадратних з 1500 запланованих. Щодо ямкового ремонту в цьому напрямку, то наразі спеціалісти працюють методом просочування. А в напрямку Куровичі – Рогатин вже влаштували верхній шар асфальтобетону звтовшки 5 сантиметрів.

БМбуд продовжує роботи на дорогах Прикарпаття

Щодо поточного ремонту в селі Ценів Козівської ОТГ, то минулого тижня завершили вкладання вирівнюючого шару асфальтобетону завтовшки 6 сантиметрів. Залишається вкласти бортовий камінь на території посадкового майданчика.

У Копичинцях працівники «БМбуд» виконують капітальний ремонт двох вулиць – Шашкевича та Лисенка. Зокрема, там почали роботу із розширення дороги. Варто зауважити, що на цих автошляхах виконували регенерацію покриття спецтехнікою – ресайклером. Регенерація – це зміцнення основи за рахунок цементу, щебеню та спеціальної емульсії. Після регенерації фахівці взялися за влаштування бортового каменю, а вже після цього укладуть вирівнюючий шар асфальтобетону.

Ресайклінг від дорожньої компанії БМбуд

Зауважимо, новопридбаний компанією ресайклер зараз повноцінно задіяний під час роботи спеціалістів. До прикладу, сьогодні регенерацію ним завершують в напрямку Монастириська – Підлісне (с. Завадівка), де після цього приступлять до асфальтування в рамках поточного ремонту. Тим часом підготовчі роботи перед ресайклінгом завершують на дорозі Біла – Чистилів – Плотича, де також почали поточний ремонт.

Також спеціалісти «БМбуд» вже ведуть підготовчі роботи в напрямку Жовнівка – Коржова.

БМбуд працює в кількох областях - ремонт доріг

Триває ямковий ремонт в рамках експлуатаційного утримання дороги Ланівці – Лисогірка – Теофіполь. Наразі ліквідовують ямковість на найбільш зруйнованих ділянках – фрезерування відбувається на рівні 4-5 сантиметрів, а товщина вирівнюючого шару асфальтобетону – 8.

На території Вінницької області працівники компанії ремонтують дорогу в с. Гордіївка Тростянецької територіальної громади, де взялися за капітальний ремонт. Зараз розширюють проїзну частину.

БМбуд - це якісни ремонт доріг

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: