fbpx

Боржникам за вивезення сміття у Франківську погрожують судом

Суспільство 13:39, 13.08, 2020

Комунальне підприємство АТП-0928 у зверненні до франківців повідомило, що змушене повертати борги за надані послуги через суд.

“Шановні споживачі! Інформуємо, що у зв’язку із зростанням заборгованості населення за вивіз побутових відходів (сміття), АТП-0928 змушено стягувати заборгованість у судовому порядку. Досить часто сума боргу є меншою за судові витрати, окрім основної заборгованості, додатково стягується судовий збір, мінімальний розмір якого становить 2102,00 грн”, – попередили комунальники.

Від початку року до суду скеровано понад 200 матеріалів щодо примусового стягнення, по більшості з яких вже отримано позитивні рішення.

Суд приймає рішення незалежно від наявності/відсутності письмового договору, борг стягується не лише із основного споживача, а й з членів його сім’ї, які несуть солідарну відповідальність, інформують у АТП-0928.

Державною виконавчою службою накладається арешт на майно, зарплату та інші доходи боржників.

Відповідно, комунальники просять споживачів в найкоротші терміни погасити заборгованість.

Всю необхідну інформацію можна отримати за телефоном: 56-27-33 або (050)433 82 00 або на сайті atp0928.if.ua, звернувшись до консультанта у формі «Допомога онлайн».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: