fbpx

Будинку ветерана "Бандерівський схрон" потрібна підтримка

Суспільство 17:13, 07.06, 2020

До друзів та земляків звернувся по допомогу Будинок ветерана “Бандерівський схрон”, що органіовує реабілітацію захисників на Франківщині.

Причиною звернення є те, що громадська організація, яка заснувала реабілітаційний центр для учасників АТО та їхніх родин, цьогоріч залишилася цілковито без державної підтримки.

“Цього тижня займалися з’ясуванням інформації стосовно нашого фінансування державними структурами.

З’ясували наступне:

1. Конкурс по психологічний реабілітації учасників АТО/ООС в Івано-Франківській області ще не оголошували. З цього виходить, що навіть якщо його оголосять сьогодні, то фінансування ми зможемо отримати не раніше вересня. Так як процедура передбачає певні етапи. Це саме оголошення конкурсу, місяць на подачу заявок та конкурсних пропозицій, засідання конкурсної комісії з визначення переможців, підготовка та подача фінансових документів до казначейства. Загалом чекаємо оголошення конкурсу. Якщо, звичайно, його оголосять…

2. Стосовно фінансування Міністерством у справах ветеранів то тут все залежить від того, чи буде продовжений карантин. Думаємо, що після 22 червня будемо мати якусь інформацію.

3. Стосовно грантових програм, то тут поки що повний нуль…

4. Благодійна допомога – то взагалі важка тема. Місячні надходження в дві-три тисячі гривень не покривають навіть частини наших витрат та потреб.

5. Продажі виробів та продукції наших соціальних підприємств, Іграшки зі Схрону та Кава зі Схрону, надзвичайно малі. Вони ледве покривають самовитрати”, – описують ситуацію координатори ініціативи.

Цього року Будинок ветерана “Бандерівський схрон” ні на день не зупиняв свою роботу. У центрі постійно перебувають ветерани.

“До прикладу, в карантин ми ввійшли з дванадцятьма. Хтось скаже, що це мало. Можливо. Але прошу взяти до уваги, що в Схроні ветерани перебувають на повному забезпеченні. Це не тільки харчування. Одяг, взуття, білизна, засоби особистої гігієни, цигарки тощо – все це лягає на плечі Центру. Не забувайте, що “Бандерівський Схрон” не є установою, яка має постійне фінансування. Нам приходиться постійно попрошайнічати… Та найгірше в цьому всьому є одна річ. В нас з Наталею банально закінчуються енергетичні ресурси наших організмів. Все важче писати ось такі дописи. Банально приходить розуміння, що наші потуги нікому, крім нас та ветеранів, що в нас перебувають, не потрібні. Ні влада, ні суспільство, ні родичі самих ветеранів не переймаються нашою долею… Що ми збираємося робити? Звичайно, шукати виходи з цієї ситуації. Ми не маємо морального права залишати в біді всіх тих, хто до нас потрапляє”, – додають організатори.

Будинку ветерана "Бандерівський схрон" потрібна підтримка 1

На цей час “Бандерівському схрону” потрібні взуття, м’ясні та рибні вироби, засоби особистої гігієни, цигарки. А також кошти, щоб утримувати “Бандерівський Схрон”.

“Консервації, крупів, овочів ще достатньо.Завдяки всім тим небайдужим, що звернули на нас увагу в квітні, перед Великоднем, коли був написаний крайній допис з проханням про допомогу, ми ще тримаємося на плаву до теперішнього часу. Купляйте наші дерев’яні вироби та каву. Таким чином ви не просто нам допомагаєте. Ви отримуєте для себе, родичів та друзів гарні вироби ручної роботи та смачну каву. Якщо все ж ви хочете нам допомогти фінансово, то реквізити волонтерської картки та ГО “Бандерівський Схрон” будуть розміщені в кінці цього допису. Ми щиро вдячні всім тим, хто, не зважаючи ні на які проблеми, продовжує нам допомагати. Доземний уклін вам усім!” – звернулися до небайдужих.

Реквізити для фінансової допомоги:

Картка Приватбанк на Чернецького Ігоря Йосиповича: 5363542307893306

Реквізити Громадської організації “Центр для учасників АТО та їхніх сімей “Бандерівський Схрон”:

ПАТ КБ “Приватбанк” ЄДРПОУ 14360570,

Код банку 336677ГривніР/Р UA953366770000026006052510963

ЄДРПОУ/ДРФО 41292835

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: