fbpx

Будинок в Бучі і СЕС: що задекларував прикарпатський нардеп Володимир Тимофійчук

Політика 18:27, 15.01, 2024

Прикарпатський нардеп Володимир Тимофійчук є власником двох будинків на Франківщині і має в безоплатному користуванні маєток в місті Буча під Києвом. У своїй е-декларації за 2022 рік нардеп вказав, що всі грошові активи є спільною власністю з дружиною, пише КУРС.

Річний дохід народного депутата Володимира Тимофійчука становив трохи більше 600 тис. грн і складався із зарплати у ВРУ – 477,5 тис. грн та гонорару у ТзОВ “Прикарпатенерготрейд” – 146,7 тис. грн.

Його дружина, як вказано в декларації, заробила за рік у ПП “Ярослав і К” 120,5 тис. грн. Інших доходів, за декларацією, сім’я не мала.

Грошові активи у подружжя спільні: 140 тис. доларів, 68 тис. євро та 600 тис. грн. Плюс на рахунку в банку 98,2 тис. грн.

Нардеп має Mitsubishi L200, авто 2008 року випуску. Машину придбав новою ще у 2008 році за 156,5 тис. грн.

Володимир Тимофійчук є власником двох будинків і чотирьох земельних ділянок у селі Попельники Снятинської громади Коломийського району. Один із будинків на 366 кв. м, інший на 71,5 кв. м. Ділянки величиною від 711 кв. м до 1692 кв. м.

1 січня 2022 року Володимир Тимофійчук з дружиною і трьома дітьми набув права безоплатного користування житловим будинком на 110 кв. м і земельною ділянкою на 242 кв. м у місті Буча на Київщині. Тоді ж власницею цього маєтку стала мати нардепа Марія Тимофійчук. Будинок обійшовся їй нібито у 714 тис. грн, а земля у 115 тис. грн.

Також нардеп вказав у декларації, що є власником двох сонячних електростанцій (СЕС), по 387,3 тис. грн кожна. Сонячні станції такого типу, зважаючи на складові, зазвичай використовують для забезпечення електропостачанням житлових будинків.

Довідково. Володимир Тимофійчук – народний депутат від 89 виборчого округу (Верховинський, Косівський, Снятинський райони). Член партії «Слуга народу». Член депутатської фракції політичної партії «Слуга народу». Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

КЛУБНИЙ БУДИНОК У ЦЕНТРІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!
«Ярковиця» починає новий проєкт

Народився в селі Попельники на Снятинщині. Закінчив Чернівецький національний університет, економіст. З 2008 року займався підприємницькою діяльністю. У 2018 році заснував ПП «Агро-Лідер», що спеціалізувалося на вирощуванні зернових культур. Обраний до ВРУ у 2019 році. У 2020 році відійшов від керівництва агропідприємством.

КУРС писав: Нардеп Ігор Фріс вважає свого колегу Володимира Тимофійчука недодепутатом-ідіотом і клопотатиме про його виключення з фракції

Як писав КУРС, раніше Володимир Тимофійчук у розмові з журналісткою «Радіо Свобода» не зміг по суті пояснити, як потрапив у політику, за які заслуги його взяли в команду Зеленського.

Після цього Володимира Тимофійчука висміяли у програмі «Рагулі».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: