fbpx

Четверо франківських школярів отримали президентську стипендію

Суспільство 15:45, 09.12, 2019

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради повідомляє, що вісім учнів Івано-Франківської області стали стипендіатами Президента України, четверо з них – іванофранківці.

Павлучинська Уляна, учениця 10 класу Української гімназії №1.

Четверо франківських школярів отримали президентську стипендію 1

У 2017-2019 р.р. учениця стала переможницею Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови і літератури, історії, англійської мови; посіла ІІ місце в IV етапі Всеукраїнської олімпіади у 2018 р., а в 2019 р. виборола абсолютне І місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІ місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. Також є переможницею ІІ, ІІІ та IV етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка (ІІІ місце) у 2019 році. Цього ж року стала переможницею ІІ етапу конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (фольклористика). У складі команди гімназії посіла ІІ місце у всеукраїнському етапі турніру з географії.

Чернявська Дарія, учениця 11-Б класу СШ №5 з поглибленим вивченням німецької мови.

Четверо франківських школярів отримали президентську стипендію 3

Переможниця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (перше місце) у 2019 р. Щорічно нагороджувалася Похвальним листом. Є переможницею шкільних, міських, обласних, Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів. На ІІ етапі олімпіад 2017-2018 н. р. посіла перше місце з німецької мови, друге місце з правознавства і хімії; на ІІІ етапі – друге місце з німецької мови. Є переможницею обласного літературного  конкурсу  ”Так ніхто не кохав” (друге місце) і Всеукраїнського літературного конкурсу  ”Тверезе життя’’ (третє місце).  У 2018-2019 н. р. переможниця ІІ, ІІІ, ІV етапу (перше місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. І посіла друге місце на ІІ етапі олімпіади з української мови та літератури. У 2019-2020 н. р. переможниця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (І місце), з української мови (ІІІ місце) та мовно-літературного конкурсу імені Петра Яцика (ІІІ місце). У березні 2019 р. стала фіналісткою регіональних Міжнародних дебатів “Молодь світу дебатує’”, який проводиться німецькою мовою. Захоплюється вивченням іноземних мов, спортом та музикою. Грає на 4 музичних інструментах: сопілці, фортепіано, саксофоні, наї. 

Перепелиця Антон, учень 10 класу СШ №11.

Четверо франківських школярів отримали президентську стипендію 5

Здобув абсолютну першість у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії та виборов диплом третього ступеня з економіки. Усі олімпіади, в яких брав участь школяр, були для нього успішними. З першого класу відмінник навчання. Перший успіх прийшов у 7 класі – призове місце на обласному етапі олімпіади з математики. Навчаючись у 8 класі, учень спробував себе в олімпіаді з астрономії. У IV етапі Веукраїнської олімпіади з астрономії (2018 р.) отримав диплом III ступеня, демонструючи знання на рівні з десятикласниками. У 9 класі (2018-2019 н. р.) Антон спробував себе у 10 міських та в 7 обласних олімпіадах. Результат – 17 призових дипломів. Найцікавішими і найсуттєвішими стали перемоги з економіки та астрономії, адже цих предметів у шкільній навчальній програмі 9-класників ще нема. І тільки неабияка самостійна праця привела до успіху на IV етапі Всеукраїнських олімпіад. Абсолютна перемога з астрономії серед десятикласників (диплом першого ступеня) дала Антону путівку на Міжнародну олімпіаду з астрономії та астрофізики, де став  переможцем, завоювавши бронзову медаль (диплом ІІІ ступеня). Стипендіат міської ради у 2019 році. Антон чудово грає на саксофоні та сопілці. З відзнакою закінчив дитячу музичну школу №2.

Шийка Остап,учень 11 класу Ліцею № 23 ім. Р. Гурика.

Четверо франківських школярів отримали президентську стипендію 7

Остап зарекомендував себе здібним учнем, проявляючи особливий інтерес до природничих дисциплін. У 2018-2019 н.р. учень став переможцем IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, посівши І місце. Остап є переможцем конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, посів І місце в І етапі, ІІ місце в ІІ етапі (секція екології). Учень добре володіє англійською мовою. Цікавиться мистецтвом, закінчив музичну школу по класу фортепіано. Учасник Івано-Франківського муніципального хору хлопчиків та юнаків «Вівчарик». Любить спорт, 10 років займається плаванням в ДЮСШ «Олімп».

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: